| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| МЕДИЦИНСКИ ЦЕНТЪР "СВЕТА АННА" ЕООД | 29.01.2010 | Едноличен собственик на капитала | 100% | 500k-5M € | 63 |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 16 240 0.85% | 16 103 10.41% | 14 584 5.17% | 13 867 1.5% | 13 662 7.18% | 12 746 1.41% | 12 569 29.41% | 9 713 -8.8% | 10 650 42.94% | 7 451 -14.45% | 8 709 -11.69% | 9 862 14.36% | 8 624 | |||||
|
Счетоводна печалба |
-806 -58.49% | -509 30.52% | -732 -17.57% | -623 -30550% | 2 33.33% | 2 101.21% | -127 53.21% | -271 -1160% | 26 127.27% | 11 450% | 2 -20% | 3 -76.19% | 11 | |||||
|
Оперативни разходи |
17 022 | 16 648 | 15 351 | 14 482 | 13 633 | 12 737 | 12 685 | 12 336 | 10 605 | 9 537 | 8 702 | 9 862 | 8 612 | |||||
|
Разходи за персонала |
9 929 8.18% | 9 178 28.51% | 7 142 -12.57% | 8 169 8.16% | 7 553 9.93% | 6 871 5.89% | 6 488 2.58% | 6 325 7.94% | 5 860 13.99% | 5 141 12.4% | 4 574 -15.2% | 5 393 21.98% | 4 421 | |||||
| Нетен марж | -4.96% -57.15% | -3.16% 37.07% | -5.02% -11.79% | -4.49% -30098.67% | 0.01% 24.4% | 0.01% 101.19% | -1.01% 63.84% | -2.79% -1262.34% | 0.24% 59% | 0.15% 542.88% | 0.02% -9.41% | 0.03% -79.18% | 0.12% | |||||
| Вписан в ТР | ||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 8 661 18.38% | 7 316 11.06% | 6 587 17.23% | 5 619 -3.92% | 5 848 0.89% | 5 797 -2.34% | 5 936 -5.81% | 6 302 77.06% | 3 559 -35.22% | 5 494 15.34% | 4 763 -1.89% | 4 855 7.96% | 4 497 | |||||
|
Дълготрайни активи |
5 589 14.39% | 4 886 | 3 326 | 3 766 -1.06% | 3 807 -5.17% | 4 014 12.79% | 3 559 43.64% | 2 478 -5.26% | 2 615 -14.76% | 3 068 29.11% | 2 376 | |||||||
|
Материални запаси |
230 27.56% | 180 -24.14% | 237 17.47% | 202 15.84% | 174 -15.17% | 206 72.53% | 119 2.64% | 116 -22.26% | 149 -25.51% | 200 -8.2% | 218 -31.24% | 318 -28.78% | 446 | |||||
|
Общо задължения |
4 170 27.6% | 3 268 -15.76% | 3 879 74.82% | 2 219 -30.43% | 3 189 -4.41% | 3 337 -8.06% | 3 629 -6.4% | 3 877 14.01% | 3 401 -26.7% | 4 639 21% | 3 834 -2.38% | 3 928 10.06% | 3 569 | |||||
|
Задължения към фин. инст. |
1 317 | |||||||||||||||||
| Вземания общо | 1 392 79.2% | 777 -36.5% | 1 223 -7.14% | 1 317 17.04% | 1 125 5.36% | 1 068 -14.46% | 1 249 -9.12% | 1 374 49.86% | 917 -2.55% | 941 -18.73% | 1 158 -12.86% | 1 328 640.17% | 179 | |||||
|
Собствен капитал |
2 790 14.74% | 2 432 13.29% | 2 146 5.42% | 2 036 -23.42% | 2 659 8.09% | 2 460 6.65% | 2 306 -4.87% | 2 425 -10.16% | 2 699 215.86% | 854 -8.04% | 929 0.22% | 927 -0.11% | 928 | |||||
|
Парични средства |
1 444 -1.6% | 1 468 16.9% | 1 256 63.95% | 766 -26.1% | 1 036 37.7% | 753 -1.14% | 761 -4.55% | 798 -45.85% | 1 473 -21.43% | 1 875 142.85% | 772 449.09% | 141 -90.6% | 1 495 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 1029 -0.96% |
| 2020 | 1039 |