| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| КП КЮСТЕНДИЛ ЮГ ЕООД | 03.09.2008 | Едноличен собственик на капитала | 100% | 0-50 хил. € | 1 |
| КП КЮСТЕНДИЛ СЕВЕР ЕООД | 03.09.2008 | Едноличен собственик на капитала | 100% |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 500 -10.68% | 560 20.07% | 466 6.79% | 437 -24.36% | 577 1.99% | 566 59.97% | 354 0.44% | 352 -32.71% | 524 17.3% | 446 -21.91% | 572 -20.14% | 716 -26.2% | 970 40.73% | 689 | |||||
|
Счетоводна печалба |
-11 | 84 689.29% | -14 72.55% | -52 -147.66% | 109 345.98% | -44 -643.75% | 8 108.08% | -101 -75.22% | -58 57.84% | -137 | |||||||||
|
Оперативни разходи |
511 | 560 | 466 | 437 | 28 | 481 | 368 | 403 | 396 | 474 | 546 | 796 | 1 002 | 842 | |||||
|
Разходи за персонала |
106 -0.48% | 106 14.29% | 93 5.2% | 88 0.58% | 88 -6.01% | 94 -0.54% | 94 -3.16% | 97 5.56% | 92 -11.33% | 104 -12.5% | 119 -28.4% | 166 -14.29% | 193 14.55% | 169 | |||||
| Нетен марж | -2.25% | 14.91% 468.37% | -4.05% 72.67% | -14.8% -170.84% | 20.9% 309.71% | -9.97% -796.35% | 1.43% 110.12% | -14.14% -137.42% | -5.96% 70.04% | -19.88% | |||||||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 237 -0.43% | 238 31.73% | 180 -41.36% | 308 -0.82% | 310 -12.79% | 356 -22.67% | 460 5.02% | 438 -7.35% | 473 -7.68% | 512 -6.09% | 546 -7.06% | 587 -1.2% | 594 -4.99% | 625 | |||||
|
Дълготрайни активи |
149 -7.03% | 160 -11.33% | 180 -5.36% | 191 | 205 -32.49% | 304 -6.75% | 326 -6.73% | 349 -11.3% | 394 -4.7% | 413 -5.16% | 436 82.05% | 239 -39.69% | 397 | ||||||
|
Материални запаси |
38 -6.25% | 41 2.56% | 40 14.71% | 35 23.64% | 28 -11.29% | 32 -3.13% | 33 82.86% | 18 -16.67% | 21 -6.67% | 23 -63.71% | 63 -35.75% | 99 -29.56% | 140 -14.91% | 165 | |||||
|
Общо задължения |
107 11.11% | 97 -36.15% | 151 -8.64% | 166 0% | 166 -35.33% | 256 -40.57% | 431 6.98% | 403 4.79% | 384 -28.04% | 534 3.47% | 516 -9.9% | 573 5.36% | 544 5.56% | 515 | |||||
|
Задължения към фин. инст. |
2 300% | 1 | 9 | 110 -17.94% | 134 -15.48% | 159 -16.22% | 189 -23.4% | 247 | |||||||||||
| Вземания общо | 48 30.56% | 37 -47.45% | 70 -8.05% | 76 1.36% | 75 -19.23% | 93 -11.65% | 105 56.06% | 67 3.13% | 65 3.23% | 63 8.77% | 58 12.87% | 52 3.06% | 50 -2% | 51 | |||||
|
Собствен капитал |
128 -8.39% | 140 -0.36% | 141 -0.36% | 141 -1.78% | 144 52.72% | 94 557.14% | 14 -58.21% | 34 -60.82% | 87 480% | -23 -200% | 23 73.08% | 13 -72.92% | 49 -56.16% | 112 | |||||
|
Парични средства |
2 | 3 -50% | 6 0% | 6 -65.71% | 18 -23.91% | 24 -13.21% | 27 26.19% | 21 27.27% | 17 83.33% | 9 1700% | 1 -87.5% | 4 -61.9% | 11 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 13 -13.33% |
| 2020 | 15 |