| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| НАЦИОНАЛЕН ОНКОЛОГИЧЕН МЕДИЦИНСКИ ЦЕНТЪР ЕООД | 19.08.2008 | Едноличен собственик на капитала | 100% | 500k-5M € | 7 |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 26 040 30.03% | 20 025 17.9% | 16 986 -0.91% | 17 142 8.26% | 15 834 5.27% | 15 041 9.94% | 13 681 1.81% | 13 438 5.92% | 12 687 -3.24% | 13 112 28.39% | 10 213 | 8 363 | ||||||
|
Счетоводна печалба |
42 128.98% | -145 -28400% | 1 100.11% | -479 48.77% | -935 2.56% | -960 -65.08% | -581 -290.72% | -149 -181.51% | 183 -77.7% | 819 121.44% | 370 | 3 | ||||||
|
Оперативни разходи |
25 873 | 20 064 | 16 902 | 17 622 | 16 769 | 16 010 | 14 282 | 13 587 | 12 731 | 12 447 | 10 189 | 8 425 | ||||||
|
Разходи за персонала |
5 983 10.48% | 5 416 -0.01% | 5 416 -1.29% | 5 487 5.71% | 5 190 3.61% | 5 009 6.78% | 4 691 3.35% | 4 539 11.83% | 4 059 5.04% | 3 864 14.62% | 3 371 | 3 002 | ||||||
| Нетен марж | 0.16% 122.28% | -0.72% -24104.35% | 0% 100.11% | -2.79% 52.68% | -5.91% 7.43% | -6.38% -50.16% | -4.25% -283.79% | -1.11% -176.95% | 1.44% -76.95% | 6.24% 72.48% | 3.62% | 0.03% | ||||||
| Вписан в ТР | ||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 29 906 -0.27% | 29 987 0% | 29 987 4.27% | 28 759 -1.52% | 29 202 99.34% | 14 650 27% | 11 535 -17.78% | 14 029 -1.45% | 14 236 4.21% | 13 661 17.41% | 11 635 | 10 609 | ||||||
|
Дълготрайни активи |
21 379 -7.42% | 23 093 4.09% | 22 185 -6.03% | 23 608 -7.77% | 25 596 134.35% | 10 922 21.13% | 9 017 -8.66% | 9 872 6.7% | 9 251 12.32% | 8 236 5.86% | 7 780 | 5 325 | ||||||
|
Материални запаси |
490 37.79% | 356 -14.5% | 416 -11.04% | 468 -31.72% | 685 59.9% | 428 58.11% | 271 -18.08% | 331 -28.43% | 462 -33.87% | 699 -9.11% | 769 | 756 | ||||||
|
Общо задължения |
6 964 -1.49% | 7 069 -9.23% | 7 788 -35.1% | 12 000 -0.67% | 12 080 -2.92% | 12 444 50.77% | 8 253 -15.98% | 9 822 -0.58% | 9 880 -2.54% | 10 137 51.37% | 6 697 | 10 453 | ||||||
|
Задължения към фин. инст. |
2 800 -12.73% | 3 208 39.2% | 2 305 -16.33% | 2 755 6.08% | 2 597 1.99% | 2 546 | ||||||||||||
| Вземания общо | 3 838 5.3% | 3 645 6.34% | 3 428 -9.38% | 3 783 84.58% | 2 049 -5.92% | 2 178 31.89% | 1 651 -4.94% | 1 737 34.95% | 1 287 47.08% | 875 -15.95% | 1 042 | 166 | ||||||
|
Собствен капитал |
16 657 0.25% | 16 615 -0.87% | 16 760 0% | 16 760 -2.12% | 17 123 676.29% | 2 206 -32.78% | 3 281 -21.99% | 4 206 -3.44% | 4 356 23.6% | 3 524 -28.71% | 4 944 | 156 | ||||||
|
Парични средства |
3 747 33.81% | 2 800 -29% | 3 944 337.8% | 901 3.28% | 872 -22.17% | 1 121 88.15% | 596 -71.49% | 2 089 -35.36% | 3 232 -16.07% | 3 851 25.18% | 3 076 | 4 363 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 429 -6.54% |
| 2020 | 459 |