| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| МЕДИЦИНСКИ ЦЕНТЪР-ПСАГБАЛ СВЕТА СОФИЯ ЕООД | 29.03.2011 | Едноличен собственик на капитала | 100% | 500k-5M € | 27 |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 5 283 7.75% | 4 903 4.87% | 4 676 11.87% | 4 180 6.06% | 3 941 7.25% | 3 675 -1.98% | 3 749 2.27% | 3 665 -7.72% | 3 972 11.38% | 3 566 -13.57% | 4 126 1.97% | 4 046 | 3 872 | ||||||
|
Счетоводна печалба |
2 -95.51% | 46 187.1% | 16 72.22% | 9 -79.55% | 45 158.82% | 17 -77.33% | 77 149.02% | -156 -537.14% | 36 105.58% | -641 -1794.59% | 38 158.27% | -65 | 69 | ||||||
|
Оперативни разходи |
5 274 | 4 850 | 4 650 | 4 161 | 3 885 | 3 668 | 3 672 | 3 819 | 3 810 | 4 198 | 4 113 | 4 540 | 3 632 | ||||||
|
Разходи за персонала |
3 788 9.75% | 3 451 8.98% | 3 167 11.68% | 2 836 12.2% | 2 527 5.24% | 2 402 -2.75% | 2 470 38.08% | 1 788 -22.18% | 2 298 1.12% | 2 273 | 2 020 | 1 638 | |||||||
| Нетен марж | 0.04% -95.83% | 0.93% 173.77% | 0.34% 53.95% | 0.22% -80.71% | 1.14% 141.33% | 0.47% -76.88% | 2.05% 147.93% | -4.27% -573.73% | 0.9% 105.01% | -17.98% -2060.63% | 0.92% 157.14% | -1.6% | 1.78% | ||||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 5 020 -0.35% | 5 037 9.37% | 4 606 -4.58% | 4 827 5.38% | 4 580 24.59% | 3 676 -19.31% | 4 556 -11.89% | 5 171 30.18% | 3 972 9.96% | 3 612 -1.17% | 3 655 -7.48% | 3 951 | 3 872 | ||||||
|
Дълготрайни активи |
4 016 -2.17% | 4 105 7.92% | 3 804 -1.68% | 3 868 4.16% | 3 714 260.32% | 1 031 -70.41% | 3 483 24.49% | 2 798 -10.38% | 3 122 4.5% | 2 987 1.88% | 2 932 -8.33% | 3 199 | 3 519 | ||||||
|
Материални запаси |
160 23.32% | 129 28.43% | 101 -15.09% | 119 7.41% | 110 -21.17% | 140 26.27% | 111 -62.97% | 300 117.04% | 138 1.5% | 136 31.68% | 103 5.21% | 98 | 170 | ||||||
|
Общо задължения |
685 2.6% | 668 -2.61% | 686 -56.38% | 1 572 -6.74% | 1 685 105.49% | 820 -69.3% | 2 671 -5.24% | 2 819 51.46% | 1 861 21.9% | 1 527 67% | 914 -8.4% | 998 | 542 | ||||||
|
Задължения към фин. инст. |
100 -19.01% | 124 -15.97% | 147 | ||||||||||||||||
| Вземания общо | 155 -29.47% | 220 -35.38% | 341 -39.36% | 562 15.79% | 486 18.16% | 411 | 437 77.55% | 246 22.7% | 200 -54.73% | 443 -16.89% | 533 | 107 | |||||||
|
Собствен капитал |
3 563 6.58% | 3 343 3.71% | 3 223 -0.97% | 3 255 12.43% | 2 895 1.36% | 2 856 51.51% | 1 885 -19.87% | 2 352 11.59% | 2 108 1.08% | 2 086 -23.91% | 2 741 -7.17% | 2 953 | 3 330 | ||||||
|
Парични средства |
689 18.25% | 583 61.7% | 360 35.32% | 266 2.76% | 259 -16.61% | 311 22.09% | 255 -84.45% | 1 637 299.75% | 410 47.51% | 278 56.94% | 177 45.99% | 121 | 69 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 307 12.87% |
| 2020 | 272 |