| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| ИНФРАСТРУКТУРЕН КОНСОРЦИУМ ВИТОША ООД | 09.06.2008 | Съдружник | 9% |
| Година в хиляди € | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 2 595 -37.14% | 4 128 101.7% | 2 047 -69.2% | 6 645 103.44% | 3 266 -6.14% | 3 480 -20.88% | 4 398 -14.66% | 5 154 36.49% | 3 776 -52.32% | 7 919 -13.59% | 9 164 52.22% | 6 020 | ||
|
Счетоводна печалба |
1 822 60.9% | 1 133 -27.16% | 1 555 61.58% | 962 -28.6% | 1 348 6.2% | 1 269 22.51% | 1 036 22.42% | 846 107.39% | 408 -20.6% | 514 -20.49% | 646 20.84% | 535 | ||
|
Оперативни разходи |
2 560 | 5 540 | 1 855 | 2 114 | 3 225 | 4 147 | 3 380 | 7 396 | 8 395 | 7 362 | ||||
|
Разходи за персонала |
375 -5.66% | 397 8.67% | 366 26.77% | 288 34.61% | 214 -16.53% | 257 -19.42% | 319 -27.05% | 437 9.91% | 397 -27.18% | 546 33.21% | 410 56.45% | 262 | ||
| Нетен марж | 70.23% 155.99% | 27.43% -63.89% | 75.97% 424.59% | 14.48% -64.91% | 41.26% 13.15% | 36.47% 54.84% | 23.55% 43.45% | 16.42% 51.94% | 10.81% 66.54% | 6.49% -7.99% | 7.05% -20.61% | 8.88% | ||
| Вписан в ТР | ||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 7 627 -6.03% | 8 117 5.26% | 7 711 16.26% | 6 633 -2.41% | 6 797 585.91% | 991 -83.23% | 5 907 -10.14% | 6 573 8.71% | 6 047 -5% | 6 365 | 5 235 -63.36% | 14 288 94.16% | 7 359 | |
|
Дълготрайни активи |
919 -5.77% | 975 -0.52% | 980 1.43% | 966 -3.62% | 1 003 1.19% | 991 -8.63% | 1 084 50.53% | 720 -10.99% | 809 5006.45% | 16 | 1 073 -37.02% | 1 703 41.26% | 1 206 | |
|
Материални запаси |
2 240 -28.4% | 3 129 -28.05% | 4 349 -8.07% | 4 731 -4.55% | 4 956 5.82% | 4 684 183.8% | 1 650 7.92% | 1 529 -19.29% | 1 895 -0.64% | 1 907 | 1 564 -22.84% | 2 026 -36.48% | 3 190 | |
|
Общо задължения |
150 -70.07% | 501 -60.64% | 1 272 -20.16% | 1 593 65.6% | 962 -50.47% | 1 942 -7.18% | 2 092 -45.32% | 3 827 9.8% | 3 485 -22.69% | 4 508 | 4 250 -65.76% | 12 413 141.04% | 5 150 | |
|
Задължения към фин. инст. |
493 -37.78% | 793 -30.57% | 1 142 -19.78% | 1 424 -23.45% | 1 860 | 3 522 1338% | 245 -17.84% | 298 | ||||||
| Вземания общо | 349 -21.85% | 447 -37.17% | 711 0.51% | 708 42.98% | 495 75.05% | 283 -11.38% | 319 -88.47% | 2 768 945.17% | 265 -32.73% | 394 | 2 313 -77.79% | 10 411 206.95% | 3 392 | |
|
Собствен капитал |
7 478 -1.82% | 7 616 35.37% | 5 626 12.56% | 4 998 -2.18% | 5 110 1107% | 423 -88.9% | 3 815 38.89% | 2 747 7.23% | 2 562 16061.29% | 16 | 985 -47.48% | 1 875 54.73% | 1 212 | |
|
Парични средства |
4 118 15.52% | 3 565 123.42% | 1 596 943.81% | 153 -42.83% | 267 -12.4% | 305 -24.91% | 406 530.95% | 64 -89.79% | 631 130.22% | 274 | 195 7520% | 3 -96.86% | 81 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 14 -41.67% |
| 2020 | 24 |