| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| АГРОМЕЛИОРАЦИИ-СТРУМЕСТА ЕООД | 09.07.2008 | Едноличен собственик на капитала | 100% | 50k-500k € | 11 |
| КМС СОЛАР ООД | 03.06.2024 | Съдружник | 66% | 0-50 хил. € |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 4 912 | 4 293 28.95% | 3 330 35.05% | 2 465 -21.5% | 3 141 52.7% | 2 057 10.46% | 1 862 36.66% | 1 363 -36.2% | 2 136 19.55% | 1 786 -42.26% | 3 094 -10.91% | 3 473 65.5% | 2 098 | ||||||
|
Счетоводна печалба |
60 | 16 -50.79% | 32 12.5% | 29 460% | 5 -44.44% | 9 -82% | 51 566.67% | 8 -96.69% | 232 -6.02% | 246 -63.26% | 671 -24.99% | 894 112.26% | 421 | ||||||
|
Оперативни разходи |
4 809 | 4 254 | 3 269 | 2 420 | 3 127 | 2 042 | 1 801 | 1 333 | 1 905 | 1 540 | 2 420 | 2 577 | 1 631 | ||||||
|
Разходи за персонала |
505 | 528 27.88% | 413 8.03% | 382 16.9% | 327 4.75% | 312 29.79% | 240 -5.05% | 253 -11.29% | 285 17.72% | 242 -22.55% | 313 27.77% | 245 29.46% | 189 | ||||||
| Нетен марж | 1.23% | 0.37% -61.84% | 0.97% -16.7% | 1.16% 613.41% | 0.16% -63.62% | 0.45% -83.7% | 2.75% 387.83% | 0.56% -94.81% | 10.85% -21.38% | 13.8% -36.38% | 21.68% -15.8% | 25.75% 28.25% | 20.08% | ||||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 5 438 | 2 556 30.52% | 1 958 28.74% | 1 521 6.67% | 1 426 6.45% | 1 340 -2.64% | 1 376 12.97% | 1 218 -13.44% | 1 407 3.38% | 1 361 -9.95% | 1 511 3.54% | 1 460 74.3% | 837 | ||||||
|
Дълготрайни активи |
983 | 925 2.43% | 903 17.89% | 766 28.14% | 598 -4.57% | 626 3.55% | 605 -15.8% | 718 34.45% | 534 -60.74% | 1 361 138.74% | 570 -13.16% | 656 53.77% | 427 | ||||||
|
Материални запаси |
513 | 862 105.74% | 419 37.42% | 305 192.16% | 104 -36.84% | 165 412.7% | 32 -59.09% | 79 -88.02% | 657 | 47 53.33% | 31 53.85% | 20 | |||||||
|
Общо задължения |
4 095 | 1 397 83.11% | 763 113.45% | 357 22.63% | 291 41.09% | 207 -16.87% | 248 76.09% | 141 -13.75% | 164 | 255 -26.83% | 349 170.63% | 129 | |||||||
|
Задължения към фин. инст. |
36 | 74 -59.94% | 185 66.82% | 111 | 37 -28% | 51 | |||||||||||||
| Вземания общо | 3 227 | 635 8.67% | 584 67.69% | 348 -21.18% | 442 34.58% | 328 -21.71% | 419 26.74% | 331 -44.65% | 598 115.68% | 277 -35.55% | 430 70.59% | 252 5.57% | 239 | ||||||
|
Собствен капитал |
1 334 | 1 154 -3.13% | 1 191 2.78% | 1 159 2.53% | 1 130 0.36% | 1 126 0.82% | 1 117 4.85% | 1 066 -14.06% | 1 240 -15.42% | 1 466 17.26% | 1 250 13.19% | 1 104 55.84% | 709 | ||||||
|
Парични средства |
704 | 135 186.96% | 47 -37.41% | 75 -73.37% | 282 29.88% | 217 -31.23% | 316 267.86% | 86 -41.67% | 147 -65.18% | 423 26.84% | 333 -34.01% | 505 249.12% | 145 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 105 11.7% |
| 2020 | 94 |