| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 705 -2.48% | 723 9.1% | 663 -1.52% | 673 5.62% | 637 5.41% | 604 12.46% | 537 -4.63% | 563 0.82% | 559 8.86% | 513 7.84% | 476 -23.88% | 625 -7.35% | 675 | |||||
|
Счетоводна печалба |
31 -4.69% | 33 540% | 5 0% | 5 42.86% | 4 0% | 4 | 1 | -513 -12650% | 4 300% | 1 0% | 1 | |||||||
|
Оперативни разходи |
668 | 684 | 652 | 662 | 625 | 594 | 527 | 552 | 544 | 513 | 458 | 624 | 649 | |||||
|
Разходи за персонала |
93 6.43% | 87 10.32% | 79 5.44% | 75 -10.37% | 84 29.13% | 65 1.6% | 64 -3.85% | 66 10.17% | 60 | 53 | 27 | |||||||
| Нетен марж | 4.42% -2.27% | 4.53% 486.59% | 0.77% 1.54% | 0.76% 35.26% | 0.56% -5.14% | 0.59% | 0.18% | -100% -11737.5% | 0.86% 425.46% | 0.16% 7.93% | 0.15% | |||||||
| Вписан в ТР | ||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 203 -9.57% | 224 9.48% | 205 -26.42% | 279 -20.2% | 349 -11.98% | 397 3.74% | 382 -3.23% | 395 -29.28% | 559 38.88% | 402 4.38% | 386 0.53% | 383 -7.18% | 413 | |||||
|
Дълготрайни активи |
130 -8.3% | 142 -7.05% | 152 -7.17% | 164 -6.69% | 176 -6.27% | 188 -6.14% | 200 -7.78% | 217 -12.76% | 248 0% | 248 0.62% | 247 -6.03% | 263 -4.81% | 276 | |||||
|
Материални запаси |
13 -26.47% | 17 -63.04% | 47 -57.21% | 110 -34.45% | 168 -4.93% | 176 -1.15% | 178 1.45% | 176 7.5% | 164 10.34% | 148 14.62% | 129 11.45% | 116 13.5% | 102 | |||||
|
Общо задължения |
95 -34.28% | 145 -6.29% | 154 -33.48% | 232 -24.46% | 307 -14.27% | 358 -6.28% | 382 46.38% | 261 1.39% | 258 -30.77% | 372 4.6% | 356 -7.2% | 383 219.15% | 120 | |||||
|
Задължения към фин. инст. |
57 -44% | 102 -12.66% | 117 1.78% | 115 -2.17% | 118 5.02% | 112 36.88% | 82 6.67% | 77 -43.82% | 137 0% | 137 -0.37% | 137 59.52% | 86 -22.94% | 111 | |||||
| Вземания общо | 2 33.33% | 2 0% | 2 | 2 -20% | 3 | 46 | ||||||||||||
|
Собствен капитал |
108 35.26% | 80 57.58% | 51 8.79% | 47 10.98% | 42 9.33% | 38 257.14% | 11 -65.57% | 31 -8.96% | 34 13.56% | 30 1.72% | 30 176.19% | 11 -96.11% | 276 | |||||
|
Парични средства |
58 -8.8% | 64 1462.5% | 4 33.33% | 3 -45.45% | 6 -82.81% | 33 2033.33% | 2 -40% | 3 | 4 0% | 4 0% | 4 -88.06% | 34 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 20 |