| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| ОБЕДИНЕНИЕ БОРА-ФИДЕЛИТИ ГРУП ООД | 15.01.2010 | Съдружник | 50% |
| Година в хиляди € | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 62 -72.69% | 227 76.49% | 128 -14.92% | 151 -17.6% | 183 -23.18% | 238 -13.38% | 275 39.38% | 197 -33.68% | 298 0.52% | 296 -45.38% | 542 12.41% | 482 28.13% | 376 92.17% | 196 | |||
|
Счетоводна печалба |
-62 -6150% | 1 100% | 1 -93.75% | 8 -40.74% | 14 200% | 5 -73.53% | 17 385.71% | 4 -75.86% | 15 -81.05% | 78 -73.48% | 295 563.22% | 44 74% | 26 150% | 10 | |||
|
Оперативни разходи |
103 | 225 | 127 | 142 | 169 | 213 | 252 | 193 | 282 | 201 | 242 | 436 | 350 | 185 | |||
|
Разходи за персонала |
68 -22.67% | 88 -10.42% | 98 16.36% | 84 0.61% | 84 -1.8% | 85 5.7% | 81 -6.51% | 86 -40.7% | 146 -0.35% | 146 38.83% | 105 33.77% | 79 43.93% | 55 2.88% | 53 | |||
| Нетен марж | -100% -22250% | 0.45% 13.32% | 0.4% -92.65% | 5.42% -28.09% | 7.54% 290.5% | 1.93% -69.44% | 6.32% 248.49% | 1.81% -63.61% | 4.98% -81.14% | 26.42% -51.46% | 54.43% 490.01% | 9.23% 35.8% | 6.79% 30.1% | 5.22% | |||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 95 -45.43% | 173 6.6% | 163 -34.3% | 247 7.08% | 231 -57.44% | 543 17.87% | 461 -10.62% | 515 -0.49% | 518 9.87% | 471 -20.52% | 593 648.39% | 79 -43.01% | 139 45.45% | 96 | |||
|
Дълготрайни активи |
1 -50% | 1 100% | 1 0% | 1 -50% | 1 -71.43% | 4 -22.22% | 5 -10% | 5 11.11% | 5 350% | 1 -60% | 3 25% | 2 -85.19% | 14 12.5% | 12 | |||
|
Материални запаси |
|||||||||||||||||
|
Общо задължения |
31 -44.04% | 56 21.11% | 46 -56.31% | 105 13.19% | 93 -56.25% | 213 90.83% | 111 -1.8% | 114 18.09% | 96 55.37% | 62 -69.52% | 203 802.27% | 22 -58.49% | 54 -12.4% | 62 | |||
|
Задължения към фин. инст. |
|||||||||||||||||
| Вземания общо | 83 -40.22% | 139 -7.82% | 150 11.36% | 135 3.13% | 131 -31.91% | 192 68.61% | 114 7.21% | 106 -11.86% | 121 153.76% | 48 -77.54% | 212 381.4% | 44 1.18% | 43 26.87% | 34 | |||
|
Собствен капитал |
63 -46.09% | 118 0.88% | 117 -17.99% | 142 2.96% | 138 -58.2% | 330 -5.42% | 349 -13.1% | 402 -4.73% | 422 3% | 410 4.98% | 390 359.64% | 85 0% | 85 37.19% | 62 | |||
|
Парични средства |
11 -66.67% | 34 200% | 11 -89.91% | 111 12.37% | 99 -71.43% | 347 1.49% | 342 -15.32% | 404 2.86% | 393 -7.13% | 423 11.61% | 379 527.97% | 60 -26.25% | 82 66.67% | 49 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 4 -20% |
| 2020 | 5 |