| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| МАКАЗА - БАЗАЛТ ООД | 04.04.2008 | Съдружник | 50% | ||
| ТРУ НОРД ООД | 23.02.2009 | Съдружник | 70% | 50k-500k € | 3 |
| МАКАЗА ЕООД | 20.09.2010 | Едноличен собственик на капитала | 100% | 0-50 хил. € | 2 |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 4 597 -60.52% | 11 643 62.6% | 7 161 49.28% | 4 797 -29.8% | 6 833 -48.86% | 13 360 -6.6% | 14 304 80.14% | 7 941 15.45% | 6 878 42.74% | 4 818 -22.12% | 6 187 -62.37% | 16 441 4.26% | 15 769 75.85% | 8 967 | |||||
|
Счетоводна печалба |
7 -98.86% | 626 10100% | 6 -20% | 8 25% | 6 -99.51% | 1 247 30.17% | 958 2052.87% | 44 20.83% | 37 67.44% | 22 -75.14% | 88 -98.27% | 5 099 29.07% | 3 950 278.91% | 1 043 | |||||
|
Оперативни разходи |
4 532 | 10 905 | 7 099 | 4 751 | 6 750 | 11 687 | 13 930 | 7 897 | 6 664 | 3 127 | 4 652 | 11 353 | 11 399 | 7 809 | |||||
|
Разходи за персонала |
1 816 -25.91% | 2 451 6.94% | 2 292 28.38% | 1 785 4.49% | 1 709 -26.77% | 2 334 -11.15% | 2 627 34.41% | 1 954 57.22% | 1 243 -1.62% | 1 263 -8% | 1 373 27.66% | 1 076 19.61% | 899 | ||||||
| Нетен марж | 0.16% -97.1% | 5.38% 6173.1% | 0.09% -46.41% | 0.16% 78.05% | 0.09% -99.04% | 9.33% 39.37% | 6.69% 1095.13% | 0.56% 4.66% | 0.54% 17.3% | 0.46% -68.08% | 1.43% -95.39% | 31.01% 23.8% | 25.05% 115.47% | 11.63% | |||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 4 996 -19.11% | 6 177 -18.89% | 7 615 17.94% | 6 457 -4.48% | 6 759 -8.7% | 7 403 -10.73% | 8 293 -28.56% | 11 609 19.56% | 9 709 1.88% | 9 530 10.51% | 8 623 -16.74% | 10 358 -2.72% | 10 647 0.87% | 10 556 | |||||
|
Дълготрайни активи |
3 520 -8.83% | 3 861 -8.32% | 4 212 2.58% | 4 106 -2.65% | 4 218 -8.34% | 4 602 -18.36% | 5 636 -18.26% | 6 896 6.84% | 6 455 6.82% | 6 042 -2.13% | 6 174 -1.53% | 6 270 -12.68% | 7 180 20.55% | 5 956 | |||||
|
Материални запаси |
700 -35.52% | 1 085 -58.13% | 2 593 161.12% | 993 -1.37% | 1 007 49.28% | 674 -36.65% | 1 065 -16.75% | 1 279 50.12% | 852 -44.72% | 1 541 108.73% | 738 119.79% | 336 -54.78% | 743 32.33% | 561 | |||||
|
Общо задължения |
1 720 -22.82% | 2 229 -23.4% | 2 910 144.08% | 1 192 -4.39% | 1 247 -20.11% | 1 561 -52.03% | 3 254 -49.22% | 6 408 58.79% | 4 036 15.14% | 3 505 39.13% | 2 519 -31.33% | 3 669 -47.25% | 6 954 -9.62% | 7 694 | |||||
|
Задължения към фин. инст. |
1 326 -9.97% | 1 473 9.42% | 1 346 | 258 -86.53% | 1 917 15.35% | 1 662 44.12% | 1 153 -22% | 1 478 | 4 793 | ||||||||||
| Вземания общо | 499 -56.99% | 1 160 68.2% | 690 -31.45% | 1 006 61.44% | 623 25.41% | 497 -23.58% | 650 -78.56% | 3 033 57.33% | 1 928 15.82% | 1 665 65.2% | 1 008 -58.43% | 2 424 358.51% | 529 -47.83% | 1 013 | |||||
|
Собствен капитал |
3 159 -17.26% | 3 818 -15.79% | 4 534 -10.95% | 5 091 -4.67% | 5 340 -8.59% | 5 842 15.93% | 5 039 -3.11% | 5 201 -8.34% | 5 674 -5.83% | 6 025 -1.3% | 6 104 -8.74% | 6 689 84.01% | 3 635 27.01% | 2 862 | |||||
|
Парични средства |
252 480% | 43 -53.04% | 93 -72.2% | 333 -62.82% | 895 -45.08% | 1 630 73.07% | 942 134.95% | 401 -15.61% | 475 68.6% | 282 -59.96% | 704 -47.02% | 1 328 -11% | 1 492 -50.58% | 3 019 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 181 12.42% |
| 2020 | 161 |