| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| КОНСОРЦИУМ ПБЕС ООД | 10.03.2008 | Съдружник | 33% | ||
| ЕЛКОМ-МД ООД | 24.10.2025 | Съдружник | 40% | 500k-5M € | 19 |
| КОНСОРЦИУМ ЕЛЕКТРОИЗГРАЖДАНЕ ВАРНА ООД | 23.07.2008 | Съдружник | 25% | 500k-5M € | 7 |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 1 160 -8.81% | 1 272 36.2% | 934 9.67% | 851 6.53% | 799 49% | 536 47.33% | 364 -67.81% | 1 131 33.01% | 850 17.03% | 727 -8.85% | 797 -12.61% | 912 -46.27% | 1 697 | |||||
|
Счетоводна печалба |
108 -36.25% | 169 27.31% | 133 -24.42% | 176 -4.44% | 184 126.42% | 81 412.9% | 16 -95.65% | 365 247.8% | 105 111.34% | 50 -18.49% | 61 -63.5% | 167 -40.94% | 282 | |||||
|
Оперативни разходи |
1 045 | 1 094 | 791 | 663 | 605 | 447 | 340 | 758 | 737 | 664 | 733 | 743 | 1 411 | |||||
|
Разходи за персонала |
381 -0.13% | 382 50% | 255 -6.74% | 273 97.05% | 139 34.16% | 103 -0.98% | 104 -5.99% | 111 11.28% | 100 -6.25% | 106 -8.37% | 116 -29.72% | 165 14.54% | 144 | |||||
| Нетен марж | 9.3% -30.1% | 13.31% -6.53% | 14.24% -31.08% | 20.66% -10.3% | 23.03% 51.96% | 15.16% 248.13% | 4.35% -86.49% | 32.23% 161.48% | 12.33% 80.59% | 6.83% -10.57% | 7.63% -58.23% | 18.27% 9.91% | 16.63% | |||||
| Вписан в ТР | ||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 505 -17.8% | 615 27.87% | 481 -15.62% | 570 0.54% | 567 1.65% | 557 -10.14% | 620 19.51% | 519 -12.27% | 592 -6.92% | 636 -5.26% | 671 -22.55% | 866 -7.48% | 936 | |||||
|
Дълготрайни активи |
132 10.68% | 120 -1.27% | 121 -6.32% | 129 21.05% | 107 8.29% | 99 -9.39% | 109 -8.97% | 120 -2.09% | 122 17.73% | 104 -26.98% | 142 9.02% | 130 -15.84% | 155 | |||||
|
Материални запаси |
24 -14.81% | 28 -46.53% | 52 1022.22% | 5 0% | 5 -70% | 15 -36.17% | 24 422.22% | 5 -90.82% | 50 9700% | 1 -90% | 5 233.33% | 2 50% | 1 | |||||
|
Общо задължения |
387 -13.09% | 445 29.42% | 344 -11.68% | 390 22.9% | 317 13.55% | 279 27.57% | 219 63.98% | 133 -45.05% | 243 20.56% | 201 50.96% | 133 4.4% | 128 -34.21% | 194 | |||||
|
Задължения към фин. инст. |
154 55.96% | 99 -22.49% | 127 -5.32% | 134 -21.49% | 171 43.78% | 119 -10.04% | 132 232.05% | 40 -62.14% | 105 171.05% | 39 406.67% | 8 -42.31% | 13 0% | 13 | |||||
| Вземания общо | 301 -27.28% | 414 125% | 184 -52.76% | 390 24.92% | 312 1.67% | 307 -12.28% | 350 6.38% | 329 7.89% | 305 -27.49% | 420 -6.06% | 447 86.97% | 239 -28.98% | 337 | |||||
|
Собствен капитал |
118 -30.21% | 169 36.21% | 124 -24.06% | 164 -34.43% | 250 -10.29% | 278 -30.7% | 401 4.11% | 386 10.56% | 349 -19.58% | 434 -19.31% | 537 -27.22% | 738 -0.48% | 742 | |||||
|
Парични средства |
48 -9.62% | 53 35.06% | 39 -14.44% | 46 -67.86% | 143 4.87% | 137 -0.74% | 138 108.53% | 66 -42.41% | 115 3.23% | 111 45.64% | 76 -84.61% | 495 11.65% | 443 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 35 |
| 2020 | 35 |