| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 12 -14.29% | 14 21.74% | 12 0% | 12 43.75% | 8 6.67% | 8 -58.33% | 18 -2.7% | 19 -40.32% | 32 31.91% | 24 20.51% | 20 -22% | 26 56.25% | 16 100% | 8 | |||||
|
Счетоводна печалба |
1 100% | 1 -50% | 1 100% | 1 0% | 1 0% | 1 -80% | 3 225% | -2 -300% | 1 150% | -2 -166.67% | 3 -40% | 5 233.33% | 2 200% | 1 | |||||
|
Оперативни разходи |
11 | 14 | 11 | 11 | 8 | 7 | 15 | 21 | 31 | 26 | 17 | 20 | 15 | 8 | |||||
|
Разходи за персонала |
5 0% | 5 0% | 5 11.11% | 5 0% | 5 12.5% | 4 14.29% | 4 -36.36% | 6 -45% | 10 11.11% | 9 125% | 4 -11.11% | 5 -30.77% | 7 18.18% | 6 | |||||
| Нетен марж | 8.33% 133.33% | 3.57% -58.93% | 8.7% 100% | 4.35% -30.43% | 6.25% -6.25% | 6.67% -52% | 13.89% 228.47% | -10.81% -435.14% | 3.23% 137.9% | -8.51% -155.32% | 15.38% -23.08% | 20% 113.33% | 9.38% 50% | 6.25% | |||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 26 30.77% | 20 11.43% | 18 20.69% | 15 7.41% | 14 3.85% | 13 0% | 13 23.81% | 11 -16% | 13 8.7% | 12 -17.86% | 14 40% | 10 53.85% | 7 | ||||||
|
Дълготрайни активи |
1 -50% | 1 | 1 0% | 1 -50% | 1 | ||||||||||||||
|
Материални запаси |
21 13.51% | 19 5.71% | 18 20.69% | 15 26.09% | 12 64.29% | 7 133.33% | 3 | ||||||||||||
|
Общо задължения |
10 111.11% | 5 50% | 3 200% | 1 | |||||||||||||||
|
Задължения към фин. инст. |
|||||||||||||||||||
| Вземания общо | 1 | 1 100% | 1 -85.71% | 4 75% | 2 | ||||||||||||||
|
Собствен капитал |
16 6.67% | 15 3.45% | 15 7.41% | 14 0% | 14 3.85% | 13 0% | 13 23.81% | 11 -16% | 13 8.7% | 12 -17.86% | 14 27.27% | 11 69.23% | 7 | ||||||
|
Парични средства |
3 | 2 -66.67% | 6 -40% | 10 5.26% | 10 -17.39% | 12 64.29% | 7 -41.67% | 12 20% | 10 66.67% | 6 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |