| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 13 -7.14% | 14 21.74% | 12 -11.54% | 13 18.18% | 11 69.23% | 7 -43.48% | 12 -11.54% | 13 160% | 5 -37.5% | 8 45.45% | 6 -70.27% | 19 15.63% | 16 45.45% | 11 | |||||
|
Счетоводна печалба |
2 0% | 2 | 4 40% | 3 | 1 0% | 1 200% | -1 -120% | 3 66.67% | 2 -40% | 3 -64.29% | 7 180% | 3 | |||||||
|
Оперативни разходи |
13 | 12 | 11 | 9 | 8 | 6 | 11 | 12 | 5 | 6 | 4 | 16 | 9 | 18 | |||||
|
Разходи за персонала |
|||||||||||||||||||
| Нетен марж | 11.54% 7.69% | 10.71% | 26.92% 18.46% | 22.73% | 4.35% 13.04% | 3.85% 138.46% | -10% -132% | 31.25% 14.58% | 27.27% 101.82% | 13.51% -69.11% | 43.75% 92.5% | 22.73% | |||||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 25 -5.77% | 27 0% | 27 6.12% | 25 16.67% | 21 20% | 18 0% | 18 2.94% | 17 0% | 17 0% | 17 3.03% | 17 13.79% | 15 26.09% | 12 -37.84% | 19 | |||||
|
Дълготрайни активи |
10 18.75% | 8 -5.88% | 9 -5.56% | 9 0% | 9 0% | 9 12.5% | 8 0% | 8 0% | 8 -20% | 10 0% | 10 0% | 10 11.11% | 9 -5.26% | 10 | |||||
|
Материални запаси |
6 9.09% | 6 37.5% | 4 33.33% | 3 0% | 3 -14.29% | 4 133.33% | 2 -66.67% | 5 125% | 2 100% | 1 0% | 1 -60% | 3 -50% | 5 0% | 5 | |||||
|
Общо задължения |
4 -30% | 5 -23.08% | 7 18.18% | 6 10% | 5 42.86% | 4 -12.5% | 4 0% | 4 0% | 4 14.29% | 4 -30% | 5 11.11% | 5 12.5% | 4 -75% | 16 | |||||
|
Задължения към фин. инст. |
|||||||||||||||||||
| Вземания общо | 1 | 1 | 1 | ||||||||||||||||
|
Собствен капитал |
21 0% | 21 7.69% | 20 2.63% | 19 18.75% | 16 14.29% | 14 3.7% | 14 3.85% | 13 0% | 13 -3.7% | 14 17.39% | 12 15% | 10 33.33% | 8 650% | 1 | |||||
|
Парични средства |
9 -32% | 13 -7.41% | 14 8% | 13 38.89% | 9 100% | 5 -43.75% | 8 77.78% | 5 -35.71% | 7 16.67% | 6 9.09% | 6 175% | 2 -55.56% | 5 -40% | 8 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 1 |