| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| КОМПЛЕКСНА ОПИТНА СТАНЦИЯ - САНДАНСКИ ООД | 18.06.2008 | Съдружник | 75% | 50k-500k € | 7 |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 25 -2% | 26 | 27 -58.91% | 66 0% | 66 11.21% | 59 -4.92% | 62 -18.67% | 77 -88.82% | 686 0% | 686 554.63% | 105 | ||||||||
|
Счетоводна печалба |
12 700% | -2 | -134 -808.11% | 19 0% | 19 60.87% | 12 179.31% | -15 49.12% | -29 18.57% | -36 -106.84% | 523 1464% | -38 | ||||||||
|
Оперативни разходи |
12 | 9 | 156 | 47 | 47 | 47 | 62 | 61 | 469 | 110 | 87 | ||||||||
|
Разходи за персонала |
5 800% | 1 | 3 -64.71% | 9 21.43% | 7 366.67% | 2 -88% | 13 400% | 3 -70.59% | 9 -5.56% | 9 38.46% | 7 | ||||||||
| Нетен марж | 48.98% 712.24% | -8% | -494.34% -1823.51% | 28.68% 0% | 28.68% 44.66% | 19.83% 183.41% | -23.77% 37.45% | -38% -628.51% | -5.22% -106.84% | 76.23% 308.36% | -36.59% | ||||||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 320 12.82% | 283 -4.65% | 297 -2.35% | 304 -2.94% | 313 -7.4% | 338 -30.17% | 485 1.72% | 477 0.98% | 472 1.99% | 463 47.15% | 314 -38.99% | 515 0% | 515 15.86% | 445 | |||||
|
Дълготрайни активи |
198 15.48% | 172 -2.33% | 176 -1.99% | 179 -2.5% | 184 -10.89% | 207 -28.11% | 287 -1.23% | 291 -1.22% | 295 25.76% | 234 -25.53% | 314 -37.94% | 507 92.43% | 263 -6.87% | 283 | |||||
|
Материални запаси |
110 0% | 110 | 102 0.5% | 102 13.71% | 89 4.79% | 85 542.31% | 13 -81.69% | 73 -6.58% | 78 -8.43% | 85 9.21% | 78 | ||||||||
|
Общо задължения |
9 -46.88% | 16 -38.46% | 27 -39.53% | 44 22.86% | 36 2.94% | 35 -92.83% | 485 1.72% | 477 213.8% | 152 -70.03% | 507 | 409 -24.17% | 539 0% | 539 | ||||||
|
Задължения към фин. инст. |
73 -14.37% | 85 17.61% | 73 | 22 | |||||||||||||||
| Вземания общо | 1 0% | 1 | 30 -68.98% | 96 -48.48% | 186 101.67% | 92 -39.39% | 152 | 150 -6.96% | 162 1216.67% | 12 | |||||||||
|
Собствен капитал |
311 16.48% | 267 -0.57% | 268 3.14% | 260 -6.26% | 278 -8.59% | 304 -30.69% | 438 2.27% | 428 8.83% | 394 2.94% | 382 4.62% | 366 -6.41% | 391 -8.39% | 426 538.95% | -97 | |||||
|
Парични средства |
11 2100% | 1 | 197 0% | 197 105.32% | 96 22.88% | 78 15200% | 1 -99.49% | 100 3820% | 3 -95.93% | 63 0% | 63 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 -75% |
| 2017 | 4 33.33% |
| 2016 | 3 |
| 2015 | 3 -40% |
| 2014 | 5 |
| 2013 | 5 150% |
| 2012 | 2 |