| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| МЕДИЦИНСКИ ЦЕНТЪР БАНСКО ООД | 23.01.2009 | Съдружник | 51% |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 436 5.05% | 415 21.92% | 341 | 264 -8.66% | 289 -1.91% | 295 -0.52% | 297 1.93% | 291 -14.44% | 340 17.08% | 290 -20.22% | 364 69.93% | 214 | |||||||
|
Счетоводна печалба |
169 6.45% | 159 26.02% | 126 | 81 -32.77% | 120 7.8% | 111 -13.49% | 129 39.23% | 93 -37.15% | 147 21.52% | 121 -30.29% | 174 223.81% | 54 | |||||||
|
Оперативни разходи |
267 | 257 | 215 | 172 | 167 | 169 | 165 | 196 | 190 | 170 | 185 | 153 | |||||||
|
Разходи за персонала |
121 21.65% | 99 -3.96% | 103 | 72 14.63% | 63 0% | 63 13.89% | 55 12.5% | 49 4.35% | 47 3.37% | 46 17.11% | 39 58.33% | 25 | |||||||
| Нетен марж | 38.69% 1.33% | 38.18% 3.36% | 36.94% | 30.56% -26.39% | 41.52% 9.89% | 37.78% -13.04% | 43.45% 36.59% | 31.81% -26.55% | 43.31% 3.79% | 41.73% -12.62% | 47.75% 90.56% | 25.06% | |||||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 267 63.13% | 164 30.08% | 126 -62.33% | 334 5.32% | 317 11.71% | 284 -1.77% | 289 -2.92% | 298 63.03% | 183 -35.44% | 283 41.07% | 200 15.98% | 173 -32.4% | 256 85.19% | 138 | |||||
|
Дълготрайни активи |
7 -7.14% | 7 -12.5% | 8 23.08% | 7 | 1 -95.45% | 11 -48.84% | 22 -28.33% | 31 114.29% | 14 0% | 14 -96.28% | 385 | 5 | |||||||
|
Материални запаси |
2 -57.14% | 4 -53.33% | 8 -62.5% | 20 -28.57% | 29 5500% | 1 | |||||||||||||
|
Общо задължения |
19 15.63% | 16 88.24% | 9 -43.33% | 15 20% | 13 127.27% | 6 -26.67% | 8 -97.42% | 298 1472.97% | 19 19.35% | 16 -8.82% | 17 -84.4% | 111 373.91% | 24 170.59% | 9 | |||||
|
Задължения към фин. инст. |
10 | 13 0% | 13 | ||||||||||||||||
| Вземания общо | 4 14.29% | 4 -88.33% | 31 | 216 3146.15% | 7 | 19 -17.78% | 23 50% | 15 -51.61% | 32 -73.62% | 120 305.17% | 30 | ||||||||
|
Собствен капитал |
248 68.4% | 147 25.76% | 117 -63.24% | 319 4.71% | 304 9.38% | 278 -1.09% | 281 2.23% | 275 68.13% | 164 -38.7% | 267 45.4% | 184 72.6% | 106 -54.19% | 232 79.45% | 129 | |||||
|
Парични средства |
256 67.56% | 153 74.85% | 87 | 67 -75.82% | 279 0.55% | 278 95.32% | 142 -40.34% | 238 46.08% | 163 28.11% | 127 16.9% | 109 5.97% | 103 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 25 38.89% |
| 2020 | 18 -37.93% |
| 2019 | 29 141.67% |
| 2018 | 12 -53.85% |
| 2017 | 26 -18.75% |
| 2016 | 32 33.33% |
| 2015 | 24 9.09% |
| 2014 | 22 |
| 2013 | 22 |