| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 53 -38.46% | 86 4.32% | 83 10.2% | 75 25.64% | 60 58.11% | 38 164.29% | 14 -6.67% | 15 -55.22% | 34 -54.73% | 76 -10.3% | 84 -13.61% | 98 26.49% | 77 41.12% | 55 | |||||
|
Счетоводна печалба |
-11 -231.25% | 8 23.08% | 7 18.18% | 6 175% | 2 33.33% | 2 -40% | 3 -86.49% | 19 12.12% | 17 230% | 5 -61.54% | 13 300% | -7 0% | -7 0% | -7 | |||||
|
Оперативни разходи |
89 | 78 | 76 | 69 | 57 | 36 | 12 | 15 | 15 | 69 | 69 | 77 | 77 | 61 | |||||
|
Разходи за персонала |
28 0% | 28 8% | 26 | 12 91.67% | 6 -7.69% | 7 44.44% | 5 -84.21% | 29 39.02% | 21 -16.33% | 25 19.51% | 21 156.25% | 8 | |||||||
| Нетен марж | -20.19% -313.28% | 9.47% 17.98% | 8.02% 7.24% | 7.48% 118.88% | 3.42% -15.67% | 4.05% -77.3% | 17.86% -85.52% | 123.33% 150.4% | 49.25% 628.96% | 6.76% -57.12% | 15.76% 331.52% | -6.81% 20.94% | -8.61% 29.14% | -12.15% | |||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 176 -2.82% | 181 2.02% | 177 -2.25% | 182 5.03% | 173 4.32% | 166 -1.82% | 169 -1.79% | 172 -3.72% | 178 6.4% | 168 -4.65% | 176 -4.18% | 184 -10.03% | 204 -9.73% | 226 | |||||
|
Дълготрайни активи |
131 -5.86% | 140 -4.55% | 146 -3.38% | 151 -2.95% | 156 3.04% | 151 -1.99% | 154 -1.31% | 156 -3.16% | 162 -2.77% | 166 0% | 166 -6.88% | 178 -6.93% | 192 -4.09% | 200 | |||||
|
Материални запаси |
3 | 2 0% | 2 50% | 1 -60% | 3 | ||||||||||||||
|
Общо задължения |
44 480% | 8 -34.78% | 12 -4.17% | 12 33.33% | 9 125% | 4 | 168 3190% | 5 -54.55% | 11 -54.17% | 25 -44.83% | 44 -38.3% | 72 -17.54% | 87 | ||||||
|
Задължения към фин. инст. |
|||||||||||||||||||
| Вземания общо | 3 0% | 3 200% | 1 -80% | 5 | 10 850% | 1 0% | 1 -93.1% | 15 | |||||||||||
|
Собствен капитал |
13 -92.63% | 173 4.63% | 166 -2.11% | 169 3.44% | 164 1.27% | 162 -2.47% | 166 -4.42% | 173 0% | 173 10.78% | 156 3.38% | 151 8.82% | 139 5.43% | 132 -4.8% | 139 | |||||
|
Парични средства |
9 -15% | 10 -28.57% | 14 21.74% | 12 666.67% | 2 -66.67% | 5 125% | 2 -60% | 5 -41.18% | 9 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 7 16.67% |
| 2020 | 6 -14.29% |
| 2019 | 7 16.67% |
| 2018 | 6 -14.29% |
| 2017 | 7 |
| 2016 | 7 75% |
| 2015 | 4 300% |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 1 |