| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 195 15.41% | 169 29.3% | 131 9.87% | 119 27.32% | 94 7.65% | 87 80.85% | 48 -51.3% | 99 -46.69% | 185 0.84% | 184 | |||||||||
|
Счетоводна печалба |
17 -39.29% | 29 36.59% | 21 127.78% | 9 1700% | 1 200% | -1 97.87% | -24 -123.81% | -11 -144.68% | 24 27.03% | 19 | |||||||||
|
Оперативни разходи |
176 | 131 | 97 | 94 | 74 | 69 | 52 | 89 | 145 | 37 | |||||||||
|
Разходи за персонала |
8 -20% | 10 42.86% | 7 16.67% | 6 33.33% | 5 50% | 3 0% | 3 -64.71% | 9 -22.73% | 11 -12% | 13 | |||||||||
| Нетен марж | 8.9% -47.39% | 16.92% 5.64% | 16.02% 107.31% | 7.73% 1313.73% | 0.55% 192.9% | -0.59% 98.82% | -50% -359.52% | -10.88% -183.81% | 12.98% 25.97% | 10.31% | |||||||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 137 -3.61% | 142 0.36% | 141 6.98% | 132 -14.57% | 154 -13.96% | 179 2.33% | 175 -1.44% | 178 1.16% | 176 2.69% | 171 -2.33% | 175 -2.83% | 180 -9.95% | 200 24.44% | 161 | |||||
|
Дълготрайни активи |
80 -8.19% | 87 | 89 11.54% | 80 -29.41% | 113 -2.64% | 116 -5.81% | 123 -6.23% | 131 -6.88% | 141 -7.07% | 152 -7.48% | 164 -2.73% | 169 4.76% | 161 | ||||||
|
Материални запаси |
19 -2.63% | 19 -2.56% | 20 -4.88% | 21 41.38% | 15 31.82% | 11 -31.25% | 16 -30.43% | 24 43.75% | 16 | ||||||||||
|
Общо задължения |
142 161.32% | 54 65.63% | 33 -23.81% | 43 -42.47% | 75 -33.94% | 113 -12.3% | 129 -6.67% | 138 -4.93% | 145 2.9% | 141 -2.47% | 145 -2.08% | 148 0% | 148 -5.56% | 156 | |||||
|
Задължения към фин. инст. |
107 -13.58% | 124 -6.54% | 133 -4.76% | 140 1.11% | 138 -2.17% | 141 -3.16% | 146 1.06% | 144 -3.09% | 149 | ||||||||||
| Вземания общо | 9 12.5% | 8 128.57% | 4 0% | 4 0% | 4 75% | 2 0% | 2 300% | 1 -92.86% | 7 | ||||||||||
|
Собствен капитал |
131 16.89% | 112 3.3% | 108 35.9% | 80 0% | 80 20% | 66 42.86% | 47 16.67% | 40 30% | 31 1.69% | 30 -1.67% | 31 -43.93% | 55 -16.41% | 65 48.84% | 44 | |||||
|
Парични средства |
38 19.35% | 32 1.64% | 31 56.41% | 20 69.57% | 12 15% | 10 -50% | 20 0% | 20 29.03% | 16 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 4 33.33% |
| 2020 | 3 |