| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| БЪЛГАРСКИ СТРОИТЕЛНИ МАРКЕТИ 2006 ООД | 18.06.2009 | Съдружник | 3% | 5M-50M € | 8 |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 1 057 -12.08% | 1 202 5.62% | 1 138 29.27% | 880 -24.34% | 1 164 -2.4% | 1 192 26.05% | 946 5.41% | 897 -32.03% | 1 320 11.05% | 1 189 -2.68% | 1 221 -8.22% | 1 331 -30.9% | 1 926 | 1 703 | ||||||
|
Счетоводна печалба |
24 -50% | 48 2.17% | 47 1.1% | 47 -78.98% | 221 -13.23% | 255 150.75% | 102 79.28% | 57 -15.91% | 67 17.86% | 57 128.57% | 25 -67.11% | 76 55.21% | 49 | 21 | ||||||
|
Оперативни разходи |
1 030 | 1 154 | 1 086 | 828 | 914 | 935 | 832 | 840 | 1 252 | 1 130 | 1 192 | 1 254 | 1 876 | 1 681 | ||||||
|
Разходи за персонала |
56 0.93% | 55 1.89% | 54 13.98% | 48 | 43 -11.58% | 49 13.1% | 43 13.51% | 38 0% | 38 -2.63% | 39 16.92% | 33 195.45% | 11 | 13 | |||||||
| Нетен марж | 2.27% -43.13% | 4% -3.26% | 4.13% -21.79% | 5.28% -72.22% | 19.02% -11.09% | 21.4% 98.93% | 10.76% 70.07% | 6.32% 23.72% | 5.11% 6.13% | 4.82% 134.86% | 2.05% -64.17% | 5.72% 124.61% | 2.55% | 1.26% | ||||||
| Вписан в ТР | ||||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 905 0.51% | 900 5.45% | 854 6.51% | 802 4.12% | 770 0.47% | 766 -4.16% | 800 25.02% | 640 0.81% | 635 -14.71% | 744 -17.19% | 898 -3.67% | 933 14.43% | 815 | 635 | ||||||
|
Дълготрайни активи |
118 -8% | 128 -35.06% | 197 27.48% | 154 -7.93% | 168 -7.34% | 181 35.11% | 134 -9.34% | 148 -8.54% | 162 -6.78% | 173 5.61% | 164 -9.58% | 182 -7.07% | 195 | 189 | ||||||
|
Материални запаси |
612 -6.78% | 656 20.56% | 545 6.18% | 513 | 424 -5.26% | 447 41.59% | 316 -1.59% | 321 -26.89% | 439 236.86% | 130 -76.03% | 544 10.6% | 492 | 342 | |||||||
|
Общо задължения |
47 -29.46% | 66 6.61% | 62 49.38% | 41 -25.69% | 56 -79.59% | 273 -49.05% | 536 12.21% | 478 1406.45% | 32 -47.9% | 61 -8.46% | 66 165.31% | 25 58.06% | 16 | 593 | ||||||
|
Задължения към фин. инст. |
22 | 21 0% | 21 | |||||||||||||||||
| Вземания общо | 74 -23.68% | 97 11.76% | 87 -20.56% | 109 | 158 -13.69% | 183 23.88% | 148 25.11% | 118 12.68% | 105 -38.44% | 170 0% | 170 52.75% | 111 | 98 | |||||||
|
Собствен капитал |
858 2.88% | 834 5.36% | 792 4.17% | 760 6.44% | 714 44.77% | 493 87.02% | 264 62.78% | 162 -73.11% | 603 -11.75% | 683 -17.89% | 832 -13.23% | 959 19.96% | 799 | 42 | ||||||
|
Парични средства |
100 473.53% | 17 -32% | 26 8.7% | 24 | 1 -98.53% | 35 28.3% | 27 -19.7% | 34 26.92% | 27 -42.86% | 47 26.39% | 37 140% | 15 | 6 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 12 |
| 2020 | 12 -7.69% |
| 2019 | 13 |
| 2018 | 13 8.33% |
| 2017 | 12 9.09% |
| 2016 | 11 |
| 2015 | 11 -21.43% |
| 2014 | 14 |
| 2013 | 14 |