| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 238 | 187 8.28% | 173 -18.16% | 211 1.47% | 208 8.24% | 192 10.91% | 173 -1.74% | 176 3.6% | 170 -56.18% | 389 53.85% | 253 -28.61% | 354 | |||||||
|
Счетоводна печалба |
3 | 2 0% | 2 -25% | 2 33.33% | 2 -57.14% | 4 250% | 1 -88.89% | 9 -90.58% | 98 -9.91% | 108 182.67% | 38 -60.32% | 97 | |||||||
|
Оперативни разходи |
236 | 186 | 171 | 208 | 206 | 188 | 170 | 164 | 161 | 274 | 208 | 257 | |||||||
|
Разходи за персонала |
12 | 17 17.86% | 14 3.7% | 14 -12.9% | 16 -13.89% | 18 -7.69% | 20 -11.36% | 22 | 26 70% | 15 15.38% | 13 | ||||||||
| Нетен марж | 1.07% | 0.82% -7.65% | 0.89% -8.36% | 0.97% 31.4% | 0.74% -60.41% | 1.86% 215.56% | 0.59% -88.69% | 5.22% -90.9% | 57.36% 105.62% | 27.89% 83.73% | 15.18% -44.41% | 27.31% | |||||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 488 0.74% | 484 -10.07% | 538 0.1% | 538 -1.59% | 547 192.88% | 187 -68.45% | 592 219.61% | 185 -69.61% | 609 -3.64% | 632 2.4% | 617 0.42% | 615 54.3% | 398 31.81% | 302 | |||||
|
Дълготрайни активи |
377 -5.15% | 397 -4.55% | 416 367.82% | 89 -6.45% | 95 -49.04% | 187 78.92% | 104 -43.65% | 185 58.08% | 117 -5.76% | 124 -7.6% | 134 -1.5% | 137 -5.99% | 145 1.43% | 143 | |||||
|
Материални запаси |
462 | 490 -3.23% | 506 4.76% | 483 3.17% | 468 87.7% | 250 54.92% | 161 | ||||||||||||
|
Общо задължения |
228 0.91% | 225 -20.11% | 282 -37.13% | 449 52.96% | 293 | 342 | 364 -6.32% | 389 1.74% | 382 -0.27% | 383 44.87% | 264 30.23% | 203 | |||||||
|
Задължения към фин. инст. |
6 | 14 -61.97% | 36 12.7% | 32 -24.1% | 42 | 62 | |||||||||||||
| Вземания общо | 1 | 1 | 2 33.33% | 2 -50% | 3 100% | 2 | |||||||||||||
|
Собствен капитал |
260 0.59% | 259 1% | 256 0.6% | 255 0.61% | 253 | 250 | 245 0.63% | 243 3.48% | 235 1.55% | 232 72.9% | 134 35.05% | 99 | |||||||
|
Парични средства |
24 | 1 -33.33% | 2 50% | 1 -87.5% | 8 | 1 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 4 |
| 2020 | 4 -20% |
| 2019 | 5 25% |
| 2018 | 4 -42.86% |
| 2017 | 7 40% |
| 2016 | 5 -28.57% |
| 2015 | 7 16.67% |
| 2014 | 6 -14.29% |
| 2013 | 7 |