| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| ПАРАДАЙЗ БИЙЧ ЕАД | 11.08.2016 | Едноличен собственик на капитала | 100% | 500k-5M € | 18 |
| НУВИЯ ЕООД | 07.08.2025 | Едноличен собственик на капитала | 100% |
| Година в хиляди € | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 4 521 10.29% | 4 100 6.31% | 3 856 41.1% | 2 733 -15.68% | 3 241 -8.79% | 3 553 16.2% | 3 058 14.03% | 2 682 21.36% | 2 210 11.97% | 1 974 -32.61% | 2 929 -1.46% | 2 972 | |||||
|
Счетоводна печалба |
954 213.61% | 304 -37.83% | 489 98.96% | 246 -24.49% | 326 0.31% | 325 118.21% | 149 -11.01% | 167 101.85% | 83 -67.01% | 251 41.09% | 178 -76.12% | 745 | |||||
|
Оперативни разходи |
3 164 | 3 060 | 2 939 | 2 288 | 2 706 | 3 229 | 2 569 | 2 170 | 1 835 | 1 794 | 2 398 | 2 227 | |||||
|
Разходи за персонала |
485 10.74% | 438 9.59% | 400 44.01% | 278 -26.02% | 375 4.11% | 360 7.8% | 334 6.69% | 313 26.65% | 247 -9.02% | 272 -0.19% | 273 32.59% | 206 | |||||
| Нетен марж | 21.1% 184.36% | 7.42% -41.52% | 12.69% 41% | 9% -10.45% | 10.05% 9.98% | 9.14% 87.79% | 4.87% -21.96% | 6.23% 66.33% | 3.75% -70.53% | 12.72% 109.37% | 6.08% -75.76% | 25.06% | |||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 18 014 2.99% | 17 491 6.67% | 16 397 193.86% | 5 580 -10.68% | 6 247 0.6% | 6 210 -12.43% | 7 091 5.12% | 6 746 19.85% | 5 629 -1.03% | 5 688 -4.39% | 5 949 -3.8% | 6 184 | |||||
|
Дълготрайни активи |
14 359 -2.66% | 14 751 -2.45% | 15 122 201.21% | 5 020 -6.16% | 5 350 2.74% | 5 207 -12.81% | 5 972 8.56% | 5 501 5.51% | 5 214 -1.45% | 5 290 -3.19% | 5 465 -5.67% | 5 793 | |||||
|
Материални запаси |
288 124.3% | 128 280.3% | 34 -50% | 67 0.76% | 67 | 24 176.47% | 9 -93.44% | 132 1423.53% | 9 -91.15% | 98 -9.43% | 108 | ||||||
|
Общо задължения |
13 737 -3.04% | 14 168 6.39% | 13 317 352.96% | 2 940 -23.7% | 3 853 -5.4% | 4 073 -23.15% | 5 300 4.13% | 5 090 24.24% | 4 097 -3.34% | 4 239 -10.78% | 4 751 -8.76% | 5 207 | |||||
|
Задължения към фин. инст. |
13 266 -3.66% | 13 771 15.1% | 11 964 409.12% | 2 350 -32.24% | 3 468 -4.36% | 3 626 -21.26% | 4 605 0% | 4 605 31.82% | 3 494 4.27% | 3 350 -0.27% | 3 360 -3.93% | 3 497 | |||||
| Вземания общо | 3 105 29.71% | 2 394 127.83% | 1 051 298.26% | 264 9.79% | 240 -55.53% | 540 27.81% | 423 46.63% | 288 17.5% | 245 -18.51% | 301 39.9% | 215 -44.9% | 391 | |||||
|
Собствен капитал |
4 260 28.86% | 3 306 7.93% | 3 063 16.78% | 2 623 10.35% | 2 377 14.11% | 2 083 16.3% | 1 791 8.15% | 1 656 8.11% | 1 532 5.72% | 1 449 20.96% | 1 198 22.67% | 977 | |||||
|
Парични средства |
174 34.78% | 129 25.87% | 103 191.3% | 35 -90.34% | 365 64.9% | 221 -66.85% | 668 -29.14% | 942 2424.66% | 37 265% | 10 -93.92% | 168 414.06% | 33 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 47 -36.49% |
| 2019 | 74 -49.66% |
| 2017 | 147 113.04% |
| 2016 | 69 -47.33% |
| 2014 | 131 -3.68% |
| 2013 | 136 7.09% |
| 2010 | 127 -6.62% |
| 2009 | 136 |