| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| ПМУ ПЛАСТ ЕООД | 23.05.2008 | Едноличен собственик на капитала | 100% | 50k-500k € | 3 |
| ЕР ТЕСТ ЕООД | 17.11.2011 | Едноличен собственик на капитала | 100% | 500k-5M € | 14 |
| ЕР ТИ СЕЙФТИ ЕООД | 27.02.2018 | Едноличен собственик на капитала | 100% | 50k-500k € | 4 |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 10 026 -27.21% | 13 774 -16.25% | 16 446 -7.48% | 17 777 51.4% | 11 742 -1.15% | 11 879 5.15% | 11 298 -44.27% | 20 270 0% | 20 270 60.92% | 12 596 | 9 910 -15.82% | 11 773 | |||||||
|
Счетоводна печалба |
-977 -19200% | 5 -90.48% | 54 -93.8% | 866 409.51% | -280 -9216.67% | 3 -90% | 31 100.7% | -4 376 -211.1% | 3 939 520.79% | 635 | 1 841 58.03% | 1 165 | |||||||
|
Оперативни разходи |
11 068 | 13 529 | 16 393 | 16 911 | 11 373 | 11 549 | 11 262 | 15 894 | 15 894 | 11 891 | 8 052 | 10 465 | |||||||
|
Разходи за персонала |
4 782 -1.32% | 4 846 20.37% | 4 025 -20.69% | 5 076 51.28% | 3 355 9% | 3 078 -2.86% | 3 168 18.74% | 2 668 0% | 2 668 44.93% | 1 841 | 1 958 | ||||||||
| Нетен марж | -9.74% -26340.71% | 0.04% -88.63% | 0.33% -93.3% | 4.87% 304.44% | -2.38% -9323.06% | 0.03% -90.49% | 0.27% 101.26% | -21.59% -211.1% | 19.43% 285.77% | 5.04% | 18.57% 87.74% | 9.89% | |||||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 10 545 -17.98% | 12 857 8.91% | 11 805 -9.92% | 13 104 13.74% | 11 521 1.12% | 11 394 -12.74% | 13 057 1.47% | 12 868 23.65% | 10 407 40.75% | 7 394 | 6 062 8.15% | 5 605 45.98% | 3 840 | ||||||
|
Дълготрайни активи |
1 984 -10.35% | 2 213 -7.54% | 2 394 -7.51% | 2 588 -7.61% | 2 801 -2.51% | 2 873 -17.43% | 3 480 8.74% | 3 200 66.77% | 1 919 13.04% | 1 697 | 3 606 12.33% | 3 210 102.52% | 1 585 | ||||||
|
Материални запаси |
2 398 148.46% | 965 1193.15% | 75 -78.72% | 351 -48.61% | 683 -44.93% | 1 239 -63.65% | 3 409 57.79% | 2 161 1012.11% | 194 -66.84% | 586 | 79 42.2% | 56 -84.56% | 361 | ||||||
|
Общо задължения |
3 506 -26.98% | 4 801 32.93% | 3 612 -72.44% | 13 104 239.2% | 3 863 19.33% | 3 238 3.8% | 3 119 29.54% | 2 408 84.23% | 1 307 -41.67% | 2 240 | 2 000 0.2% | 1 996 -48.03% | 3 840 | ||||||
|
Задължения към фин. инст. |
861 22.56% | 703 -73% | 2 601 98.21% | 1 312 | 746 40.12% | 533 | 10 | 383 20.61% | 318 800% | 35 | |||||||||
| Вземания общо | 3 221 -56.12% | 7 341 5.26% | 6 975 -25.58% | 9 372 28.33% | 7 303 44.56% | 5 052 29.16% | 3 911 19.07% | 3 285 21.57% | 2 702 14.39% | 2 362 | 2 645 633.76% | 360 -72.92% | 1 331 | ||||||
|
Собствен капитал |
6 834 -15.16% | 8 056 -1.52% | 8 180 0% | 8 180 11.83% | 7 315 -5.3% | 7 724 -22.29% | 9 938 0.11% | 9 928 9.96% | 9 028 76.7% | 5 109 | 3 606 12.33% | 3 210 171.19% | 1 184 | ||||||
|
Парични средства |
1 301 -42.41% | 2 259 -4.33% | 2 362 197.62% | 794 40.2% | 566 -74.6% | 2 229 -1.25% | 2 257 -46.55% | 4 222 -24.49% | 5 591 103.46% | 2 748 | 1 182 338.52% | 269 -72.35% | 975 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 271 -18.37% |
| 2019 | 332 -2.64% |
| 2018 | 341 -6.06% |
| 2017 | 363 2.83% |
| 2016 | 353 4.75% |
| 2015 | 337 -7.92% |
| 2014 | 366 8.61% |
| 2013 | 337 |