| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| ВИНАРСКА РАБОТИЛНИЦА ЕООД | 19.08.2008 | Едноличен собственик на капитала | 100% |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 770 -18.42% | 944 -3.9% | 982 -21.11% | 1 245 37.42% | 906 -5.79% | 962 0.16% | 960 20.38% | 798 -21.73% | 1 019 -5.77% | 1 081 -8.72% | 1 185 16.43% | 1 017 -27.85% | 1 410 22.36% | 1 152 69.98% | 678 -49.73% | 1 349 | |||||
|
Счетоводна печалба |
10 -93.97% | 161 30.71% | 123 -21.24% | 156 84.34% | 85 59.62% | 53 -76.09% | 222 19.83% | 186 -22.77% | 240 7.8% | 223 70.98% | 130 52.69% | 85 -70.13% | 286 70.95% | 167 1916.67% | -9 -80% | -5 | |||||
|
Оперативни разходи |
757 | 779 | 853 | 1 079 | 811 | 902 | 731 | 612 | 774 | 856 | 1 036 | 917 | 1 071 | 947 | 765 | 808 | |||||
|
Разходи за персонала |
111 -13.2% | 128 30.21% | 98 -9.43% | 108 18.44% | 92 -1.1% | 93 -12.14% | 105 25.61% | 84 28.13% | 65 -7.91% | 71 21.93% | 58 -4.2% | 61 -25.62% | 82 18.52% | 69 141.07% | 29 3.7% | 28 | |||||
| Нетен марж | 1.26% -92.61% | 17.06% 36.02% | 12.55% -0.17% | 12.57% 34.15% | 9.37% 69.43% | 5.53% -76.13% | 23.16% -0.46% | 23.27% -1.33% | 23.58% 14.4% | 20.61% 87.31% | 11.01% 31.14% | 8.39% -58.6% | 20.27% 39.71% | 14.51% 1168.72% | -1.36% -258.1% | -0.38% | |||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 2 546 -11.34% | 2 872 7.4% | 2 674 2.33% | 2 613 4.16% | 2 509 12.96% | 2 221 0.44% | 2 211 19.11% | 1 857 8.55% | 1 710 29.9% | 1 317 12.45% | 1 171 -0.91% | 1 182 -4.7% | 1 240 20.89% | 1 026 24.91% | 821 -10.78% | 920 | |||||
|
Дълготрайни активи |
1 448 -6.23% | 1 544 -10.17% | 1 719 3.48% | 1 661 3.11% | 1 611 22.04% | 1 320 39.87% | 944 0.16% | 942 11.29% | 847 288.73% | 218 5.71% | 206 -8.2% | 224 -14.76% | 263 14.19% | 231 -71.92% | 821 135.14% | 349 | |||||
|
Материални запаси |
690 -13.68% | 800 17.24% | 682 17.43% | 581 -29.18% | 820 29.98% | 631 -25.97% | 852 15.84% | 736 22.57% | 600 2.98% | 583 -0.52% | 586 -21.18% | 743 22.91% | 605 7.25% | 564 -0.81% | 569 45.93% | 390 | |||||
|
Общо задължения |
557 3011.43% | 18 -84.16% | 113 -32.83% | 168 5.79% | 159 201.94% | 53 -36.42% | 83 68.75% | 49 -60% | 123 66.67% | 74 -42.63% | 128 -52.37% | 269 -33.12% | 403 -4.83% | 423 -30.3% | 607 39.27% | 436 | |||||
|
Задължения към фин. инст. |
51 | 27 -60.31% | 67 | ||||||||||||||||||
| Вземания общо | 103 -29.47% | 146 17.77% | 124 -24.38% | 164 135.29% | 70 -56.96% | 162 -19.8% | 201 37.76% | 146 -35.15% | 225 47.99% | 152 -58.26% | 365 113.77% | 171 -43% | 300 53.81% | 195 -16.08% | 232 3.18% | 225 | |||||
|
Собствен капитал |
1 989 0.31% | 1 983 7.48% | 1 845 5.96% | 1 741 0.41% | 1 734 1.89% | 1 702 0.85% | 1 687 9.53% | 1 541 7.53% | 1 433 15.26% | 1 243 19.23% | 1 043 14.29% | 912 8.91% | 837 221.18% | 261 -10.53% | 291 -45.35% | 533 | |||||
|
Парични средства |
303 -20.43% | 380 165.71% | 143 -29.47% | 203 3509.09% | 6 -94.69% | 106 -49.88% | 211 612.07% | 30 -15.94% | 35 -90.11% | 357 2485.19% | 14 -67.86% | 43 2.44% | 42 67.35% | 25 88.46% | 13 73.33% | 8 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 10 11.11% |
| 2019 | 9 28.57% |
| 2018 | 7 -30% |
| 2017 | 10 25% |
| 2016 | 8 -20% |
| 2015 | 10 -16.67% |
| 2014 | 12 20% |
| 2013 | 10 |