| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| СИЛИЦИЕВ ПЯСЪК-ДЕБЕЛТ ЕООД | 10.10.2018 | Едноличен собственик на капитала | 100% | 0-50 хил. € |
| Година в хиляди € | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 202 5.6% | 192 -32.43% | 284 50.41% | 189 -14.98% | 222 -24.65% | 295 -29.06% | 415 23.78% | 335 48.42% | 226 -22.18% | 290 28.8% | 225 -32.77% | 335 -53.77% | 726 -32.11% | 1 069 | |||
|
Счетоводна печалба |
74 48.45% | 50 36.62% | 36 407.14% | 7 450% | -2 93.65% | -32 -141.45% | 78 153.33% | 31 | -34 17.28% | -41 -102.5% | -20 -170.18% | 29 -78.65% | 137 | ||||
|
Оперативни разходи |
129 | 140 | 240 | 188 | 218 | 327 | 165 | 302 | 231 | 322 | 264 | 356 | 615 | 932 | |||
|
Разходи за персонала |
24 -7.84% | 26 -1.92% | 27 -26.76% | 36 -30.39% | 52 18.6% | 44 24.64% | 35 15% | 31 -11.76% | 35 -44.26% | 62 -29.07% | 88 | 236 | |||||
| Нетен марж | 36.36% 40.58% | 25.87% 102.2% | 12.79% 237.18% | 3.79% 511.65% | -0.92% 91.57% | -10.94% -158.43% | 18.72% 104.66% | 9.15% | -11.8% 35.78% | -18.37% -201.22% | -6.1% -251.8% | 4.02% -68.56% | 12.78% | ||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 410 12.03% | 366 -1.79% | 372 -10.23% | 415 -22.84% | 537 -3.93% | 559 -3.1% | 577 18.47% | 487 0.42% | 485 0.74% | 482 57% | 307 -52.53% | 646 -9.91% | 717 17.9% | 608 | |||
|
Дълготрайни активи |
284 10.54% | 257 -3.27% | 266 -3.35% | 275 -3.76% | 286 -48.9% | 559 -3.1% | 577 82.69% | 316 -7.49% | 342 -6.31% | 365 48.23% | 246 -13.02% | 283 -21.34% | 359 8.66% | 331 | |||
|
Материални запаси |
1 -71.43% | 4 -63.16% | 10 -84.03% | 61 -2.46% | 62 82.09% | 34 -11.84% | 39 46.15% | 27 -21.21% | 34 135.71% | 14 -45.1% | 26 75.86% | 15 -39.58% | 25 2.13% | 24 | |||
|
Общо задължения |
195 -10.35% | 217 -19.2% | 269 -22.65% | 348 -6.98% | 374 6.1% | 352 -7.02% | 379 -15.8% | 450 -6.58% | 482 4.2% | 462 1744.9% | 25 -91.09% | 281 326.36% | 66 | ||||
|
Задължения към фин. инст. |
14 0% | 14 58.82% | 9 6.25% | 8 -57.89% | 19 | 11 250% | 3 -86.67% | 23 0% | 23 | ||||||||
| Вземания общо | 35 -6.85% | 37 43.14% | 26 15.91% | 22 -45.68% | 41 118.92% | 19 -74.13% | 73 78.75% | 41 -29.2% | 58 68.66% | 34 1.52% | 34 -79.57% | 165 0.31% | 165 18.82% | 139 | |||
|
Собствен капитал |
215 44.83% | 148 43.56% | 103 54.2% | 67 | 30 742.86% | 4 -81.58% | 19 -93.1% | 282 -22.83% | 365 1.42% | 360 -25.42% | 483 | ||||||
|
Парични средства |
82 21.97% | 67 -4.35% | 71 25.45% | 56 -2.65% | 58 -11.72% | 65 1.59% | 64 -37.62% | 103 100% | 52 -22.9% | 67 16.96% | 57 -57.89% | 136 209.3% | 44 -59.62% | 109 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 5 -16.67% |
| 2020 | 6 |
| 2019 | 6 |
| 2018 | 6 -45.45% |
| 2017 | 11 -26.67% |
| 2016 | 15 15.38% |
| 2015 | 13 |
| 2014 | 13 8.33% |
| 2013 | 12 |