| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 362 35.37% | 267 -11.36% | 302 27.43% | 237 4.04% | 228 -1.33% | 231 22.22% | 189 | 135 -2.94% | 139 0% | 139 36.68% | 102 27.56% | 80 | ||||||
|
Счетоводна печалба |
209 88.89% | 110 -28.71% | 155 38.36% | 112 -4.78% | 118 3.6% | 114 73.44% | 65 | 12 -63.49% | 32 -51.16% | 66 95.45% | 34 120% | 15 | ||||||
|
Оперативни разходи |
153 | 157 | 147 | 125 | 110 | 117 | 123 | 123 | 107 | 73 | 64 | 64 | ||||||
|
Разходи за персонала |
85 3.11% | 82 2.55% | 80 6.08% | 76 12.12% | 67 -5.71% | 72 3.7% | 69 | 65 7.63% | 60 136% | 26 28.21% | 20 -13.33% | 23 | ||||||
| Нетен марж | 57.63% 39.53% | 41.3% -19.58% | 51.36% 8.57% | 47.3% -8.48% | 51.69% 5% | 49.22% 41.9% | 34.69% | 8.71% -62.39% | 23.16% -51.16% | 47.43% 43% | 33.17% 72.46% | 19.23% | ||||||
| Вписан в ТР | ||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 212 86.49% | 114 -28.16% | 158 37.33% | 115 -4.66% | 121 0.43% | 120 66.67% | 72 6.82% | 67 247.37% | 19 -44.93% | 35 -48.89% | 69 -54.85% | 153 22.04% | 125 | |||||
|
Дълготрайни активи |
44 -1.15% | 44 4.82% | 42 0% | 42 0% | 42 -1.19% | 43 1300% | 3 0% | 3 -14.29% | 4 -41.67% | 6 0% | 6 140% | 3 | ||||||
|
Материални запаси |
||||||||||||||||||
|
Общо задължения |
5 | |||||||||||||||||
|
Задължения към фин. инст. |
||||||||||||||||||
| Вземания общо | 16 | 40 143.75% | 16 0% | 16 0% | 16 0% | 16 0% | 16 3.23% | 16 -3.13% | 16 | |||||||||
|
Собствен капитал |
212 86.49% | 114 -28.16% | 158 37.33% | 115 -4.66% | 121 0.43% | 120 66.67% | 72 6.82% | 67 355.17% | 15 -57.97% | 35 -48.89% | 69 -54.85% | 153 22.04% | 125 | |||||
|
Парични средства |
151 119.26% | 69 -8.78% | 76 34.55% | 56 -9.09% | 62 1.68% | 61 15.53% | 53 9.57% | 48 | 18 -71.54% | 63 -58.16% | 150 33.03% | 113 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 14 16.67% |
| 2020 | 12 -14.29% |
| 2019 | 14 27.27% |
| 2018 | 11 -21.43% |
| 2017 | 14 |
| 2016 | 14 -6.67% |
| 2015 | 15 7.14% |
| 2014 | 14 16.67% |
| 2013 | 12 |