| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| ТЕХНИКЪЛ СЪРВИСИС СЪПОРТ ЕООД | 21.10.2019 | Едноличен собственик на капитала | 100% | 500k-5M € | 71 |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 4 011 -4.4% | 4 195 -6.14% | 4 470 3.3% | 4 327 12.64% | 3 841 5.14% | 3 654 -17.27% | 4 417 -19.57% | 5 491 -11.78% | 6 224 -3.2% | 6 430 1.4% | 6 341 -12.57% | 7 253 -8.35% | 7 913 22.92% | 6 438 | |||||
|
Счетоводна печалба |
303 157.83% | 118 1177.78% | 9 -96.91% | 298 -35.65% | 463 253.82% | -301 -359.47% | 116 -50.54% | 235 -60.33% | 592 528.8% | 94 -86.41% | 692 -25.56% | 930 47.89% | 629 21.66% | 517 | |||||
|
Оперативни разходи |
3 552 | 4 064 | 4 314 | 3 863 | 3 378 | 3 992 | 3 312 | 5 646 | 5 546 | 4 393 | 6 157 | 6 989 | 464 | ||||||
|
Разходи за персонала |
1 179 1.68% | 1 160 -5.03% | 1 221 12.64% | 1 084 6.21% | 1 021 19.81% | 852 7% | 796 -15.43% | 941 3.66% | 908 6.16% | 855 14.75% | 745 -14.03% | 867 3.54% | 837 36.84% | 612 | |||||
| Нетен марж | 7.56% 169.69% | 2.8% 1261.41% | 0.21% -97.01% | 6.89% -42.87% | 12.06% 246.31% | -8.24% -413.65% | 2.63% -38.51% | 4.27% -55.03% | 9.5% 549.57% | 1.46% -86.6% | 10.92% -14.86% | 12.82% 61.36% | 7.95% -1.02% | 8.03% | |||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 6 938 -4.47% | 7 263 9.51% | 6 632 -6.42% | 7 087 0% | 7 087 221.15% | 2 207 26.27% | 1 748 -20.18% | 2 189 -20.66% | 2 759 2.25% | 2 699 -34.72% | 4 134 -20.52% | 5 201 -16.53% | 6 232 31.73% | 4 730 | |||||
|
Дълготрайни активи |
6 187 | 5 871 13.57% | 5 169 0% | 5 169 249.83% | 1 478 882.99% | 150 -71.7% | 531 -35.1% | 819 -43.73% | 1 455 -32.57% | 2 157 -35.86% | 3 363 -28.22% | 4 685 43.12% | 3 274 | ||||||
|
Материални запаси |
3 -40% | 5 -96.34% | 140 4450% | 3 -25% | 4 33.33% | 3 0% | 3 -83.78% | 19 2.78% | 18 2.86% | 18 2.94% | 17 30.77% | 13 18.18% | 11 0% | 11 | |||||
|
Общо задължения |
5 581 | 5 646 -3.55% | 5 854 -3.58% | 6 072 304.88% | 1 500 139.82% | 625 -34.84% | 960 -24.71% | 1 275 -27.02% | 1 747 -29.89% | 2 491 -25.52% | 3 344 -26.98% | 4 580 41.2% | 3 244 | ||||||
|
Задължения към фин. инст. |
4 682 -7.98% | 5 088 4.97% | 4 848 0.5% | 4 824 0% | 4 824 | 67 -85.97% | 481 -44.68% | 870 -35.91% | 1 357 -31.88% | 1 992 -31.42% | 2 905 -27.84% | 4 025 48.72% | 2 707 | ||||||
| Вземания общо | 499 -1.31% | 506 1.02% | 501 -71.94% | 1 784 -1.99% | 1 820 193.73% | 620 -60.24% | 1 558 -4.42% | 1 631 -14.41% | 1 905 59.71% | 1 193 -38.65% | 1 944 7.4% | 1 810 46.56% | 1 235 -9.38% | 1 363 | |||||
|
Собствен капитал |
1 279 27.08% | 1 006 12.2% | 897 -21.2% | 1 138 1.83% | 1 118 58.06% | 707 -36.99% | 1 122 -8.73% | 1 230 -17.18% | 1 485 55.96% | 952 -42.05% | 1 643 -11.54% | 1 857 12.45% | 1 651 11.07% | 1 487 | |||||
|
Парични средства |
206 363.22% | 44 -34.09% | 67 -28.65% | 95 0% | 95 -11.06% | 106 197.14% | 36 311.76% | 9 -50% | 17 -47.69% | 33 124.14% | 15 61.11% | 9 -92.47% | 122 545.95% | 19 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 103 7.29% |
| 2020 | 96 -4.95% |
| 2019 | 101 1% |
| 2018 | 100 2.04% |
| 2017 | 98 7.69% |
| 2016 | 91 -1.09% |
| 2015 | 92 -2.13% |
| 2014 | 94 -4.08% |
| 2013 | 98 |