| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| МОДЕРА РЕЗИДЪНС ЕООД | 26.04.2018 | Едноличен собственик на капитала | 100% | 2 | |
| СПА Академия Приморец ЕООД | 11.02.2021 | Едноличен собственик на капитала | 100% | 1 | |
| ДАС Балнео Хотел Хисар ЕООД | 30.06.2023 | Едноличен собственик на капитала | 100% |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 2 837 -46.65% | 5 317 -7.17% | 5 728 59.95% | 3 581 17.1% | 3 058 3.91% | 2 943 -7.67% | 3 187 1.17% | 3 151 2.29% | 3 080 23.85% | 2 487 156.4% | 970 -69.51% | 3 181 -68.8% | 10 193 6310.29% | 159 | |||||
|
Счетоводна печалба |
6 -99.49% | 1 105 -36.26% | 1 734 181.96% | 615 -21.73% | 786 -13.11% | 904 -24.66% | 1 201 66.64% | 720 -9.33% | 795 198.11% | -810 -0.06% | -809 -94.71% | -416 -115.29% | 2 719 1018.31% | -296 | |||||
|
Оперативни разходи |
2 770 | 4 134 | 4 377 | 2 909 | 2 164 | 2 003 | 1 900 | 2 083 | 1 922 | 1 916 | 1 352 | 3 596 | 7 092 | 455 | |||||
|
Разходи за персонала |
896 -9.36% | 988 27.17% | 777 57.19% | 494 12.7% | 439 28.25% | 342 5.19% | 325 3.58% | 314 0% | 314 9.45% | 287 67.96% | 171 237.37% | 51 32% | 38 | ||||||
| Нетен марж | 0.2% -99.05% | 20.79% -31.34% | 30.28% 76.28% | 17.18% -33.16% | 25.7% -16.38% | 30.73% -18.4% | 37.66% 64.72% | 22.87% -11.36% | 25.8% 179.21% | -32.57% 60.97% | -83.45% -538.53% | -13.07% -149% | 26.67% 114.33% | -186.17% | |||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 14 844 -7.62% | 16 068 125.73% | 7 118 -46.58% | 13 325 57.66% | 8 452 2.89% | 8 214 -1.37% | 8 328 -6.84% | 8 939 -7.81% | 9 697 -6.53% | 10 374 -7.06% | 11 163 1.77% | 10 969 33.38% | 8 224 71.97% | 4 782 | |||||
|
Дълготрайни активи |
9 511 46.79% | 6 479 1.38% | 6 391 -7.26% | 6 891 -6.14% | 7 342 -6.95% | 7 890 -2.57% | 8 098 -4.89% | 8 515 -5.85% | 9 044 0.24% | 9 022 -14.76% | 10 584 5.26% | 10 055 106.42% | 4 871 126.35% | 2 152 | |||||
|
Материални запаси |
146 36.36% | 107 20.81% | 88 -17.22% | 107 88.29% | 57 -12.6% | 65 4.1% | 62 -10.29% | 70 27.1% | 55 -99.02% | 5 591 27941.03% | 20 -78.33% | 92 116.87% | 42 4050% | 1 | |||||
|
Общо задължения |
6 710 -15.43% | 7 934 30.66% | 6 073 -21.54% | 7 739 126.77% | 3 413 -12.11% | 3 883 -19.33% | 4 814 -26.47% | 6 547 -17.94% | 7 978 -15.5% | 9 442 -8.93% | 10 367 10.71% | 9 364 50.94% | 6 204 33.23% | 4 656 | |||||
|
Задължения към фин. инст. |
5 055 -18.34% | 6 190 4.69% | 5 913 -0.77% | 5 959 265.44% | 1 631 -9.25% | 1 797 -16.23% | 2 145 1.48% | 2 114 -29.37% | 2 993 -79.06% | 14 293 170.86% | 5 277 -2.9% | 5 435 -7.64% | 5 884 783.19% | 666 | |||||
| Вземания общо | 4 955 -45.88% | 9 156 16.06% | 7 889 33.09% | 5 927 638.41% | 803 445.14% | 147 16.13% | 127 -28.74% | 178 -65.03% | 509 -90.36% | 5 277 922.89% | 516 -33.62% | 777 15.5% | 673 -70.97% | 2 318 | |||||
|
Собствен капитал |
8 114 0.03% | 8 111 13.95% | 7 118 28.09% | 5 557 10.98% | 5 008 16.54% | 4 297 23.55% | 3 478 45.37% | 2 392 39.21% | 1 718 86% | 924 16.13% | 796 -50.43% | 1 605 -20.55% | 2 020 460.49% | -560 | |||||
|
Парични средства |
200 -31.11% | 291 45.15% | 200 -46.81% | 377 70.21% | 221 139.23% | 93 174.24% | 34 -67.49% | 104 20.83% | 86 -85.16% | 579 1247.62% | 43 -3.45% | 44 -98.31% | 2 637 746.96% | 311 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 93 -30.08% |
| 2020 | 133 -29.26% |
| 2019 | 188 62.07% |
| 2018 | 116 -4.92% |
| 2017 | 122 4.27% |
| 2016 | 117 6.36% |
| 2015 | 110 7.84% |
| 2014 | 102 0.99% |
| 2013 | 101 |