| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 5 0% | 5 25% | 4 14.29% | 4 0% | 4 0% | 4 0% | 4 0% | 4 0% | 4 16.67% | 3 0% | 3 0% | 3 -14.29% | 4 75% | 2 | |||||
|
Счетоводна печалба |
4 0% | 4 33.33% | 3 20% | 3 150% | 1 0% | 1 -60% | 3 0% | 3 25% | 2 0% | 2 100% | 1 0% | 1 -50% | 2 | ||||||
|
Оперативни разходи |
1 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 1 | 1 | 2 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | |||||
|
Разходи за персонала |
|||||||||||||||||||
| Нетен марж | 80% 0% | 80% 6.67% | 75% 5% | 71.43% 150% | 28.57% 0% | 28.57% -60% | 71.43% 0% | 71.43% 25% | 57.14% -14.29% | 66.67% 100% | 33.33% 0% | 33.33% -41.67% | 57.14% | ||||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 27 18.18% | 22 18.92% | 19 15.63% | 16 18.52% | 14 8% | 13 8.7% | 12 27.78% | 9 28.57% | 7 40% | 5 66.67% | 3 20% | 3 0% | 3 0% | 3 | |||||
|
Дълготрайни активи |
|||||||||||||||||||
|
Материални запаси |
|||||||||||||||||||
|
Общо задължения |
3 | ||||||||||||||||||
|
Задължения към фин. инст. |
|||||||||||||||||||
| Вземания общо | 1 0% | 1 0% | 1 | 1 | 2 0% | 2 | |||||||||||||
|
Собствен капитал |
27 18.18% | 22 18.92% | 19 15.63% | 16 18.52% | 14 8% | 13 8.7% | 12 27.78% | 9 28.57% | 7 40% | 5 66.67% | 3 20% | 3 | -1 | ||||||
|
Парични средства |
26 18.6% | 22 19.44% | 18 12.5% | 16 18.52% | 14 8% | 13 8.7% | 12 27.78% | 9 38.46% | 7 30% | 5 66.67% | 3 20% | 3 66.67% | 2 50% | 1 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2017 | 1 -50% |
| 2016 | 2 |
| 2015 | 2 100% |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 1 |
| 2012 | 1 |