| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| БРАВО ПЕЧАТНИ ТЕХНОЛОГИИ ЕООД | 11.12.2019 | Едноличен собственик на капитала | 100% | 1 |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 7 512 12.07% | 6 703 6.59% | 6 288 108.39% | 3 018 -50.58% | 6 106 2.81% | 5 940 16.73% | 5 088 28.45% | 3 961 0.64% | 3 936 -14.69% | 4 614 17.13% | 3 940 6.73% | 3 691 8.77% | 3 393 -3.84% | 3 529 | |||||
|
Счетоводна печалба |
623 31.25% | 474 91.34% | 248 20.95% | 205 -55.54% | 461 1.35% | 455 5.33% | 432 114.47% | 201 -19.43% | 250 -41.72% | 429 2.32% | 419 42.61% | 294 -12.75% | 337 -17.31% | 407 | |||||
|
Оперативни разходи |
6 854 | 6 275 | 6 001 | 2 790 | 5 595 | 5 428 | 4 639 | 3 724 | 3 666 | 4 164 | 3 377 | 3 033 | 3 121 | ||||||
|
Разходи за персонала |
756 662.37% | 99 -81.51% | 536 1.65% | 528 15.96% | 455 4.83% | 434 56.35% | 278 -0.37% | 279 16.95% | 238 -13.06% | 274 | 201 69.1% | 119 153.26% | 47 | ||||||
| Нетен марж | 8.29% 17.12% | 7.08% 79.5% | 3.94% -41.96% | 6.79% -10.04% | 7.55% -1.42% | 7.66% -9.77% | 8.49% 66.97% | 5.09% -19.94% | 6.35% -31.68% | 9.3% -12.65% | 10.64% 33.61% | 7.97% -19.78% | 9.93% -14.01% | 11.55% | |||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 4 990 21.18% | 4 117 8.79% | 3 785 -6.42% | 4 044 8.42% | 3 730 -6.51% | 3 990 23.03% | 3 243 14.95% | 2 821 41.71% | 1 991 -8.98% | 2 187 5.47% | 2 074 11.86% | 1 854 16.4% | 1 593 -0.99% | 1 609 | |||||
|
Дълготрайни активи |
1 139 1.04% | 1 127 39.41% | 808 17.55% | 688 -23.19% | 895 0.11% | 894 65.63% | 540 17.46% | 460 159.83% | 177 14.95% | 154 107.59% | 74 -9.38% | 82 -12.09% | 93 -32.84% | 139 | |||||
|
Материални запаси |
2 483 46.52% | 1 695 -0.81% | 1 709 -14.18% | 1 991 9.75% | 1 814 -2.34% | 1 858 1.09% | 1 838 45.21% | 1 265 49.28% | 848 0.85% | 841 -14.73% | 986 13.41% | 869 35.78% | 640 0.24% | 639 | |||||
|
Общо задължения |
1 633 29.11% | 1 264 -10.72% | 1 416 -24.4% | 1 873 6.17% | 1 764 -23.16% | 2 296 25.34% | 1 832 1.96% | 1 797 75.7% | 1 023 0.5% | 1 017 -13.85% | 1 181 -4.23% | 1 233 -17.26% | 1 490 35.9% | 1 097 | |||||
|
Задължения към фин. инст. |
252 -37.75% | 405 4.07% | 389 -24.8% | 517 -33.25% | 775 -4.65% | 813 169.49% | 302 -44.6% | 545 587.1% | 79 638.1% | 11 -72.37% | 39 -58.47% | 94 7.02% | 87 46.15% | 60 | |||||
| Вземания общо | 1 166 2.93% | 1 133 -5.66% | 1 201 -7.23% | 1 294 42.83% | 906 -10.19% | 1 009 45.5% | 693 -21.98% | 889 32.47% | 671 -16.54% | 804 16.96% | 687 3.7% | 663 -2.7% | 681 -13.05% | 783 | |||||
|
Собствен капитал |
3 357 18.09% | 2 843 20.03% | 2 368 9.09% | 2 171 10.43% | 1 966 16.09% | 1 693 20% | 1 411 38.07% | 1 022 5.77% | 966 -17.4% | 1 170 31.12% | 892 44.21% | 619 10% | 562 9.89% | 512 | |||||
|
Парични средства |
189 36.67% | 138 152.34% | 55 -7.76% | 59 -43.96% | 106 -52.08% | 221 32.92% | 166 -18.75% | 205 -24.1% | 269 -30.47% | 388 19.37% | 325 36.85% | 237 146.81% | 96 176.47% | 35 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 59 18% |
| 2020 | 50 -5.66% |
| 2019 | 53 35.9% |
| 2018 | 39 8.33% |
| 2017 | 36 9.09% |
| 2016 | 33 3.13% |
| 2015 | 32 14.29% |
| 2014 | 28 7.69% |
| 2013 | 26 |