| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 35 -37.27% | 56 111.54% | 27 8.33% | 25 9.09% | 22 -2.22% | 23 2.27% | 22 -10.2% | 25 4.26% | 24 2.17% | 24 12.2% | 21 -10.87% | 24 -4.17% | 25 65.52% | 15 | |||||
|
Счетоводна печалба |
6 500% | 1 100% | 1 0% | 1 -66.67% | 2 0% | 2 0% | 2 50% | 1 -60% | 3 150% | 1 100% | 1 -75% | 2 | 1 | ||||||
|
Оперативни разходи |
29 | 55 | 26 | 24 | 21 | 21 | 21 | 24 | 21 | 22 | 20 | 21 | 25 | 14 | |||||
|
Разходи за персонала |
9 -26.09% | 12 91.67% | 6 0% | 6 -14.29% | 7 16.67% | 6 -7.69% | 7 0% | 7 8.33% | 6 0% | 6 0% | 6 100% | 3 20% | 3 25% | 2 | |||||
| Нетен марж | 17.39% 856.52% | 1.82% -5.45% | 1.92% -7.69% | 2.08% -69.44% | 6.82% 2.27% | 6.67% -2.22% | 6.82% 67.05% | 4.08% -61.63% | 10.64% 144.68% | 4.35% 78.26% | 2.44% -71.95% | 8.7% | 6.9% | ||||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 33 8.47% | 30 3.51% | 29 3.64% | 28 -1.79% | 29 7.69% | 27 4% | 26 6.38% | 24 2.17% | 24 12.2% | 21 5.13% | 20 5.41% | 19 12.12% | 17 0% | 17 | |||||
|
Дълготрайни активи |
6 -14.29% | 7 100% | 4 -12.5% | 4 -20% | 5 -16.67% | 6 -7.69% | 7 -13.33% | 8 -11.76% | 9 -10.53% | 10 0% | 10 0% | 10 171.43% | 4 -30% | 5 | |||||
|
Материални запаси |
|||||||||||||||||||
|
Общо задължения |
2 300% | 1 0% | 1 | 1 100% | 1 -50% | 1 0% | 1 0% | 1 100% | 1 0% | 1 | 1 0% | 1 | |||||||
|
Задължения към фин. инст. |
|||||||||||||||||||
| Вземания общо | 4 0% | 4 | 2 | ||||||||||||||||
|
Собствен капитал |
31 3.45% | 30 3.57% | 29 1.82% | 28 1.85% | 28 5.88% | 26 6.25% | 25 6.67% | 23 2.27% | 22 10% | 20 5.26% | 19 2.7% | 19 15.63% | 16 0% | 16 | |||||
|
Парични средства |
27 40.54% | 19 -26% | 26 6.38% | 24 2.17% | 24 15% | 20 17.65% | 17 6.25% | 16 10.34% | 15 31.82% | 11 10% | 10 11.11% | 9 -28% | 13 8.7% | 12 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 2 100% |
| 2020 | 1 -66.67% |
| 2019 | 3 50% |
| 2018 | 2 |
| 2017 | 2 -33.33% |
| 2016 | 3 50% |
| 2015 | 2 -33.33% |
| 2014 | 3 |
| 2013 | 3 |