| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 38 -11.9% | 43 2.44% | 42 0% | 42 -11.83% | 48 -3.13% | 49 -2.04% | 50 -10.09% | 56 1.87% | 55 20.22% | 46 | |||||||||
|
Счетоводна печалба |
13 25% | 10 1100% | -1 -125% | 4 -61.9% | 11 -58% | 26 21.95% | 21 -2.38% | 21 -40% | 36 22.81% | 29 | |||||||||
|
Оперативни разходи |
25 | 33 | 43 | 38 | 34 | 20 | 17 | 15 | 19 | 16 | |||||||||
|
Разходи за персонала |
6 -14.29% | 7 -50% | 14 40% | 10 100% | 5 66.67% | 3 50% | 2 -33.33% | 3 0% | 3 20% | 3 | |||||||||
| Нетен марж | 33.78% 41.89% | 23.81% 1076.19% | -2.44% -125% | 9.76% -56.79% | 22.58% -56.65% | 52.08% 24.49% | 41.84% 8.58% | 38.53% -41.1% | 65.42% 2.15% | 64.04% | |||||||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 145 -1.39% | 147 5.88% | 139 -3.2% | 144 -0.71% | 145 -3.41% | 150 -5.48% | 159 -4.32% | 166 -2.41% | 170 0% | 170 16.08% | 146 25.44% | 117 42.5% | 82 110.53% | 39 | |||||
|
Дълготрайни активи |
96 -7.84% | 104 16.57% | 89 -8.38% | 98 -7.73% | 106 -5.48% | 112 -6.41% | 120 -5.65% | 127 13.24% | 112 4.29% | 107 34.62% | 80 766.67% | 9 -18.18% | 11 340% | 3 | |||||
|
Материални запаси |
|||||||||||||||||||
|
Общо задължения |
10 0% | 10 -9.09% | 11 10% | 10 -13.04% | 12 -69.74% | 39 | |||||||||||||
|
Задължения към фин. инст. |
|||||||||||||||||||
| Вземания общо | 4 0% | 4 100% | 2 0% | 2 0% | 2 -50% | 4 -11.11% | 5 125% | 2 33.33% | 2 50% | 1 | |||||||||
|
Собствен капитал |
145 -1.39% | 147 5.88% | 139 -3.2% | 144 -0.71% | 145 -3.41% | 150 -5.48% | 159 -4.32% | 166 0.62% | 165 3.21% | 160 18.18% | 135 26.92% | 106 51.82% | 70 82.67% | 38 | |||||
|
Парични средства |
36 2.9% | 35 -4.17% | 37 0% | 37 -23.4% | 48 0% | 48 -11.32% | 54 -45.92% | 100 49.62% | 67 87.14% | 36 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 3 50% |
| 2020 | 2 -50% |
| 2019 | 4 300% |
| 2018 | 1 -66.67% |
| 2017 | 3 -25% |
| 2016 | 4 -20% |
| 2015 | 5 -37.5% |
| 2014 | 8 33.33% |
| 2013 | 6 |