| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| БОРУНА ЕООД | 25.02.2022 | Едноличен собственик на капитала | 100% | 50k-500k € |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 449 -14.67% | 526 | 221 6.67% | 207 32.35% | 156 26.97% | 123 28.88% | 96 11.31% | 86 46.09% | 59 53.33% | 38 -3.85% | 40 160% | 15 87.5% | 8 | ||||||
|
Счетоводна печалба |
75 107.04% | 36 | 61 46.91% | 41 189.29% | 14 100% | 7 27.27% | 6 37.5% | 4 100% | 2 -20% | 3 -72.22% | 9 -14.29% | 11 2200% | -1 | ||||||
|
Оперативни разходи |
368 | 483 | 157 | 163 | 139 | 114 | 87 | 78 | 52 | 31 | 24 | 15 | 9 | ||||||
|
Разходи за персонала |
180 -32.89% | 269 | 56 -0.91% | 56 20.88% | 47 46.77% | 32 72.22% | 18 56.52% | 12 155.56% | 5 350% | 1 | 1 -33.33% | 2 | |||||||
| Нетен марж | 16.74% 142.65% | 6.9% | 27.55% 37.73% | 20% 118.57% | 9.15% 57.52% | 5.81% -1.24% | 5.88% 23.53% | 4.76% 36.9% | 3.48% -47.83% | 6.67% -71.11% | 23.08% -67.03% | 70% 1220% | -6.25% | ||||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 357 -2.1% | 365 2.74% | 355 114.86% | 165 -8.5% | 180 1.44% | 178 27.94% | 139 -6.21% | 148 -4.92% | 156 22% | 128 14.16% | 112 3.79% | 108 -28.23% | 150 512.5% | 25 | |||||
|
Дълготрайни активи |
239 0.43% | 238 -2.92% | 245 77.12% | 139 -13.42% | 160 -2.8% | 165 28.8% | 128 0% | 128 -2.72% | 131 18.98% | 110 14.89% | 96 2.73% | 94 -0.54% | 94 581.48% | 14 | |||||
|
Материални запаси |
1 0% | 1 -83.33% | 3 200% | 1 -50% | 2 100% | 1 -33.33% | 2 -89.29% | 14 -12.5% | 16 23.08% | 13 | |||||||||
|
Общо задължения |
124 -37.79% | 199 27.96% | 155 1221.74% | 12 -85.63% | 82 -16.23% | 98 36.43% | 72 -18.13% | 87 17.12% | 75 48.98% | 50 2.08% | 49 -2.04% | 50 -45.25% | 92 272.92% | 25 | |||||
|
Задължения към фин. инст. |
113 -10.16% | 126 -9.56% | 139 | 35 -31.31% | 51 219.35% | 16 -48.33% | 31 7.14% | 29 0% | 29 -40.43% | 48 -2.08% | 49 | ||||||||
| Вземания общо | 21 -39.71% | 35 -43.8% | 62 365.38% | 13 -13.33% | 15 57.89% | 10 72.73% | 6 120% | 3 -28.57% | 4 16.67% | 3 -57.14% | 7 -12.5% | 8 | 1 | ||||||
|
Собствен капитал |
233 40.74% | 166 -16.92% | 199 30% | 153 55.44% | 99 22.93% | 80 18.94% | 67 10.92% | 61 -25.16% | 81 4.61% | 78 23.58% | 63 8.85% | 58 -1.74% | 59 139.58% | 25 | |||||
|
Парични средства |
95 20.92% | 78 80% | 43 286.36% | 11 450% | 2 100% | 1 -60% | 3 400% | 1 -50% | 1 0% | 1 -80% | 5 -16.67% | 6 -83.56% | 37 265% | 10 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 17 -29.17% |
| 2020 | 24 -42.86% |
| 2019 | 42 110% |
| 2018 | 20 -13.04% |
| 2017 | 23 |
| 2016 | 23 9.52% |
| 2015 | 21 50% |
| 2014 | 14 75% |
| 2013 | 8 |