| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| НБС МЕРИТАЙМ ООД | 10.07.2020 | Съдружник | 90% | 5M-50M € | 29 |
| ФОТОВОЛТАИЧНА ЦЕНТРАЛА - ЛОВЕЧ ЕООД | 17.05.2024 | Едноличен собственик на капитала | 100% | 5M-50M € |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 14 133 -24.1% | 18 619 -1.08% | 18 822 -17.92% | 22 932 5.96% | 21 643 43.75% | 15 056 -7.59% | 16 293 -61.92% | 42 790 -42.76% | 74 750 -24.69% | 99 258 -17.72% | 120 638 24.1% | 97 210 -57% | 226 047 4.41% | 216 495 | |||||
|
Счетоводна печалба |
-11 809 -178.95% | 14 957 -19.11% | 18 491 340.28% | -7 695 -133.05% | 23 287 23.4% | 18 871 -40.83% | 31 894 576.93% | 4 712 20.05% | 3 925 250.51% | -2 608 -616.72% | 505 100.9% | -55 805 -281.68% | 30 716 91.11% | 16 072 | |||||
|
Оперативни разходи |
7 856 | 27 291 | 20 724 | 13 692 | 13 966 | 10 417 | 12 139 | 38 595 | 68 286 | 90 804 | 104 229 | 109 724 | 192 768 | 199 502 | |||||
|
Разходи за персонала |
1 701 -20.35% | 2 135 -65.16% | 6 129 144.93% | 2 502 -52.2% | 5 235 7.68% | 4 861 120.4% | 2 206 -86.75% | 16 649 -26.25% | 22 574 296.65% | 5 691 -70.96% | 19 600 47.75% | 13 265 -53.5% | 28 530 | ||||||
| Нетен марж | -83.56% -204.02% | 80.33% -18.23% | 98.24% 392.75% | -33.56% -131.19% | 107.6% -14.16% | 125.34% -35.97% | 195.75% 1677.83% | 11.01% 109.71% | 5.25% 299.86% | -2.63% -728.02% | 0.42% 100.73% | -57.41% -522.47% | 13.59% 83.04% | 7.42% | |||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 452 161 -3.17% | 466 956 3.62% | 450 649 8.64% | 414 792 -1.85% | 422 624 5.97% | 398 813 9.87% | 362 998 9.8% | 330 608 1.5% | 325 714 3.51% | 314 658 -13.18% | 362 444 8.73% | 333 346 -15.91% | 396 431 -18.82% | 488 342 | |||||
|
Дълготрайни активи |
393 882 -6.23% | 420 038 3.11% | 407 382 7.08% | 380 459 0.88% | 377 132 1.3% | 372 299 9.67% | 339 485 8.04% | 314 229 1.99% | 308 106 3.74% | 296 985 -0.31% | 297 896 26.37% | 235 741 -12.72% | 270 086 -38.46% | 438 875 | |||||
|
Материални запаси |
518 -29.26% | 732 -36.67% | 1 156 58.22% | 731 -6.6% | 782 23.09% | 636 -13.44% | 734 -19.87% | 916 -62.64% | 2 452 -39.32% | 4 041 -20.67% | 5 094 -7.06% | 5 481 -43.98% | 9 785 25.41% | 7 802 | |||||
|
Общо задължения |
67 499 -4.24% | 70 485 4.22% | 67 629 31.32% | 51 501 -0.37% | 51 691 4.72% | 49 360 52.28% | 32 414 4.97% | 30 880 5.95% | 29 147 31.35% | 22 190 -62.56% | 59 269 96.51% | 30 162 -19.45% | 37 444 44.62% | 25 892 | |||||
|
Задължения към фин. инст. |
20 869 14% | 18 307 -6.04% | 19 483 15.38% | 16 886 -15.72% | 20 035 -4.62% | 21 004 114.37% | 9 798 13.52% | 8 631 -3.61% | 8 955 24.57% | 7 189 -43.11% | 12 636 -14.54% | 14 786 757.08% | 1 725 | ||||||
| Вземания общо | 53 563 30.95% | 40 903 11.1% | 36 817 19.74% | 30 749 -22.69% | 39 772 85.86% | 21 400 30.48% | 16 401 38.35% | 11 855 -32.68% | 17 609 57.37% | 11 190 -74.82% | 44 440 -45.56% | 81 633 -21.34% | 103 781 523.34% | 16 649 | |||||
|
Собствен капитал |
384 662 -2.98% | 396 471 3.51% | 383 021 5.43% | 363 291 -2.06% | 370 933 6.15% | 349 453 5.71% | 330 584 10.29% | 299 728 1.07% | 296 568 1.4% | 292 468 -3.53% | 303 175 -0% | 303 184 -15.54% | 358 987 -22.37% | 462 450 | |||||
|
Парични средства |
4 234 -0.8% | 4 268 69.12% | 2 524 174.68% | 919 -79.79% | 4 546 3.22% | 4 405 -16.38% | 5 267 298.38% | 1 322 1.93% | 1 297 -43.18% | 2 283 -53.09% | 4 867 -7.37% | 5 254 -57.67% | 12 411 -50.39% | 25 016 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 269 |