| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| ПЕРОТА-рент а кар ООД | 02.07.2008 | Съдружник | 51% | 0-50 хил. € | |
| ПЕРОТА ХОТЕЛС ЕООД | 19.07.2008 | Едноличен собственик на капитала | 100% | 0-50 хил. € | |
| ТРЯВНА ИНВЕСТ-1 ООД | 10.08.2010 | Съдружник | - |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 1 120 -40.74% | 1 890 -4.4% | 1 977 13.57% | 1 741 -3.98% | 1 813 -6.73% | 1 944 -27.09% | 2 666 -13.42% | 3 080 -2.4% | 3 155 15.26% | 2 737 7.68% | 2 542 -0.26% | 2 549 -28.32% | 3 556 15.72% | 3 073 -0.86% | 3 099 6.52% | 2 910 | |||||
|
Счетоводна печалба |
129 23.53% | 104 0% | 104 126.67% | 46 309.3% | -22 92.5% | -293 -14425% | 2 33.33% | 2 -85.71% | 11 -22.22% | 14 -42.55% | 24 135% | 10 -42.86% | 18 | 27 -48.51% | 52 | ||||||
|
Оперативни разходи |
911 | 1 401 | 1 532 | 1 599 | 1 835 | 1 949 | 2 664 | 2 735 | 2 736 | 2 367 | 2 201 | 2 223 | 3 177 | 2 165 | 3 073 | 2 893 | |||||
|
Разходи за персонала |
241 -23% | 313 -3.62% | 325 -4.36% | 340 0.76% | 337 -3.79% | 351 3.16% | 340 2.94% | 330 -4.44% | 346 12.29% | 308 29.18% | 238 -8.45% | 260 -4.68% | 273 60.36% | 170 9.9% | 155 7.07% | 145 | |||||
| Нетен марж | 11.5% 108.44% | 5.52% 4.6% | 5.28% 99.59% | 2.64% 317.97% | -1.21% 91.95% | -15.07% -19748.84% | 0.08% 53.99% | 0.05% -85.36% | 0.34% -32.52% | 0.5% -46.65% | 0.95% 135.61% | 0.4% -20.28% | 0.5% | 0.86% -51.67% | 1.77% | ||||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 3 616 -1.24% | 3 661 -4.38% | 3 829 -9.29% | 4 221 -4.22% | 4 407 -9.6% | 4 875 -11.46% | 5 506 -6.38% | 5 881 -1.13% | 5 949 12.58% | 5 284 -5.93% | 5 618 -6.94% | 6 036 0.76% | 5 991 3.91% | 5 765 40% | 4 118 27.38% | 3 233 | |||||
|
Дълготрайни активи |
3 045 -3.03% | 3 140 -6.41% | 3 356 -0.02% | 3 356 -8.95% | 3 686 -4.24% | 3 849 -8.06% | 4 186 -2.59% | 4 298 0.32% | 4 284 2% | 4 200 -5.95% | 4 466 -3.49% | 4 628 1.17% | 4 574 10.83% | 4 127 67.82% | 2 459 14.25% | 2 153 | |||||
|
Материални запаси |
211 -10.02% | 235 43.44% | 164 -63.01% | 442 28.72% | 344 -27.35% | 473 -28.35% | 660 4.11% | 634 21.33% | 523 7.81% | 485 -8.67% | 531 -19.47% | 659 -14.35% | 769 1.62% | 757 80.83% | 419 132.01% | 180 | |||||
|
Общо задължения |
2 391 -3.87% | 2 487 -9.42% | 2 746 -17.98% | 3 347 -6.84% | 3 593 -5.63% | 3 808 -7.01% | 4 094 -6.36% | 4 373 -11% | 4 913 8.15% | 4 543 -5.38% | 4 801 -7.62% | 5 197 -0.32% | 5 214 -1.28% | 5 282 200.9% | 1 755 -34.67% | 2 687 | |||||
|
Задължения към фин. инст. |
1 379 136.58% | 583 -39.68% | 966 -22% | 1 239 -5.87% | 1 316 -2.72% | 1 353 65.27% | 819 -46.37% | 1 526 -5.69% | 1 618 -29.64% | 2 300 1.1% | 2 275 -7.54% | 2 460 -7.32% | 2 655 37.68% | 1 928 447.31% | 352 -43.29% | 621 | |||||
| Вземания общо | 288 9.3% | 264 -1.9% | 269 -30.79% | 389 60.68% | 242 -11.09% | 272 -5.17% | 287 -18.1% | 350 -21.8% | 448 26.96% | 353 35.29% | 261 -13.41% | 301 -13% | 346 -56.74% | 800 -6.62% | 857 5.34% | 813 | |||||
|
Собствен капитал |
1 183 11.14% | 1 065 9.81% | 969 10.94% | 874 5.56% | 828 -5.65% | 877 -25.03% | 1 170 0.18% | 1 168 104.2% | 572 -1.15% | 579 -1.48% | 587 3.98% | 565 0.91% | 560 15.75% | 484 -4.73% | 508 -7.46% | 549 | |||||
|
Парични средства |
47 1214.29% | 4 -80% | 18 -2.78% | 18 -85.06% | 123 24.87% | 99 -10.65% | 110 -52.53% | 233 -1.3% | 236 6485.71% | 4 -61.11% | 9 -64.71% | 26 21.43% | 21 -20.75% | 27 47.22% | 18 -20% | 23 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 35 -37.5% |
| 2019 | 56 9.8% |
| 2018 | 51 -27.14% |
| 2017 | 70 9.38% |
| 2016 | 64 -20% |
| 2015 | 80 -17.53% |
| 2014 | 97 -14.91% |
| 2013 | 114 |