| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| ХОТЕЛ ИНВЕСТМЪНТ ООД | 03.10.2018 | Съдружник | 7% | 500k-5M € | 33 |
| АХЕЛОЙ ПРОДЖЕКТ ООД | 13.05.2022 | Съдружник | 50% | 5M-50M € | 92 |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 1 536 -73.44% | 5 782 -17.99% | 7 050 9.7% | 6 427 207.79% | 2 088 35.68% | 1 539 19.44% | 1 288 1.82% | 1 265 13.85% | 1 112 -30.57% | 1 601 48.11% | 1 081 54.87% | 698 -27.39% | 961 25.08% | 768 | |||||
|
Счетоводна печалба |
40 -80.05% | 200 74.55% | 115 -15.15% | 135 -4% | 141 9.13% | 129 350% | 29 -49.09% | 56 -68.21% | 177 74.75% | 101 -29.29% | 143 127.64% | 63 -32.79% | 94 35.56% | 69 | |||||
|
Оперативни разходи |
1 494 | 5 551 | 6 923 | 6 277 | 1 925 | 1 405 | 1 257 | 1 204 | 931 | 1 488 | 922 | 622 | 857 | 681 | |||||
|
Разходи за персонала |
200 -39.88% | 333 32.52% | 252 29.82% | 194 19.56% | 162 17.41% | 138 -90.34% | 1 430 987.94% | 131 5.33% | 125 7.96% | 116 43.95% | 80 -15.59% | 95 -9.71% | 105 87.27% | 56 | |||||
| Нетен марж | 2.6% -24.9% | 3.46% 112.83% | 1.62% -22.65% | 2.1% -68.81% | 6.73% -19.57% | 8.37% 276.74% | 2.22% -50% | 4.44% -72.07% | 15.92% 151.67% | 6.32% -52.25% | 13.25% 46.99% | 9.01% -7.43% | 9.73% 8.37% | 8.98% | |||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 3 816 5.11% | 3 630 134.56% | 1 548 15.93% | 1 335 11.34% | 1 199 18.02% | 1 016 | 930 2.94% | 903 16.41% | 776 11.05% | 698 41.41% | 494 -17.44% | 598 9.55% | 546 | ||||||
|
Дълготрайни активи |
3 100 10.76% | 2 799 482.34% | 481 101.72% | 238 -14.02% | 277 -6.71% | 297 | 308 8.47% | 284 2.4% | 277 1.31% | 274 -5.98% | 291 -6.72% | 312 -13.72% | 361 | ||||||
|
Материални запаси |
1 0% | 1 -50% | 1 -85.71% | 7 1300% | 1 | 1 -98.81% | 43 | ||||||||||||
|
Общо задължения |
412 57.73% | 261 -28.63% | 366 40.12% | 261 59.19% | 164 34.87% | 122 | 159 -12.64% | 182 -15.04% | 214 -10.09% | 238 35.07% | 176 -48.66% | 344 -8.45% | 375 | ||||||
|
Задължения към фин. инст. |
15 -72.12% | 53 -40.91% | 90 -27.87% | 125 | |||||||||||||||
| Вземания общо | 454 -1.44% | 460 27.3% | 361 -25.26% | 484 58.72% | 305 45.72% | 209 | 138 -9.4% | 152 54.4% | 99 135.37% | 42 28.13% | 33 -29.67% | 47 -9% | 51 | ||||||
|
Собствен капитал |
3 404 1.06% | 3 368 186.27% | 1 176 9.57% | 1 074 3.75% | 1 035 15.72% | 894 | 771 6.88% | 721 28.42% | 561 22% | 460 45.16% | 317 24.75% | 254 48.8% | 171 | ||||||
|
Парични средства |
230 -6.26% | 245 -41.87% | 421 -24.4% | 557 -6.68% | 597 22.56% | 487 | 447 -3.85% | 465 16.82% | 398 17.5% | 339 100.3% | 169 -28.97% | 238 44.72% | 165 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 20 -42.86% |
| 2019 | 35 -20.45% |
| 2018 | 44 -2.22% |
| 2017 | 45 45.16% |
| 2016 | 31 -13.89% |
| 2015 | 36 -5.26% |
| 2014 | 38 -2.56% |
| 2013 | 39 |