| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| СЪНРАЙЗ ТУРИСТ ЕНД ТРАВЪЛ СЪРВИСИЗ ЕООД | 21.01.2008 | Едноличен собственик на капитала | 100% | 5 | |
| ЮРО ФЪНД КОНСУЛТИНГ ЕООД | 23.10.2025 | Едноличен собственик на капитала | 100% |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 256 -78.05% | 1 167 5.84% | 1 102 7.48% | 1 026 -11.32% | 1 157 -39.37% | 1 908 -15.09% | 2 247 958.8% | 212 -78.82% | 1 002 50% | 668 -8.86% | 733 69.59% | 432 -46.65% | 810 -37.78% | 1 302 | |||||
|
Счетоводна печалба |
-303 -6030% | 5 -47.37% | 10 -44.12% | 17 240% | 5 -98.03% | 259 -36.15% | 406 3076% | 13 -97.81% | 583 192.56% | 199 -52.21% | 417 1565.31% | 25 -88.25% | 213 -31.97% | 313 | |||||
|
Оперативни разходи |
558 | 1 141 | 1 089 | 885 | 1 100 | 1 631 | 1 841 | 182 | 379 | 445 | 290 | 366 | 551 | 996 | |||||
|
Разходи за персонала |
29 -18.57% | 36 -5.41% | 38 64.44% | 23 7.14% | 21 7.69% | 20 | 17 -15.38% | 20 -29.09% | 28 -38.2% | 46 7.23% | 42 53.7% | 28 92.86% | 14 | ||||||
| Нетен марж | -118.36% -27110.5% | 0.44% -50.27% | 0.88% -48.01% | 1.69% 283.39% | 0.44% -96.75% | 13.59% -24.8% | 18.07% 199.96% | 6.02% -89.66% | 58.24% 95.04% | 29.86% -47.56% | 56.94% 881.98% | 5.8% -77.97% | 26.33% 9.34% | 24.08% | |||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 2 246 -26.89% | 3 071 0.25% | 3 064 -0.5% | 3 079 -14.46% | 3 599 -0.44% | 3 615 7.09% | 3 376 45.06% | 2 327 4.98% | 2 217 0.23% | 2 212 7.45% | 2 058 10.94% | 1 855 1.85% | 1 822 45.01% | 1 256 | |||||
|
Дълготрайни активи |
1 206 -9.1% | 1 326 -21.11% | 1 681 -6.4% | 1 796 20.35% | 1 492 7.32% | 1 391 -17.5% | 1 686 -5.18% | 1 778 -5.98% | 1 891 10.36% | 1 713 0.75% | 1 701 9.08% | 1 559 -4.09% | 1 625 112.22% | 766 | |||||
|
Материални запаси |
19 0% | 19 -58.89% | 46 | ||||||||||||||||
|
Общо задължения |
456 -53.4% | 979 19.7% | 818 -2.97% | 843 -59.99% | 2 106 92.39% | 1 095 -35.2% | 1 689 257.96% | 472 26.09% | 374 -60.71% | 953 -4.61% | 999 -17.25% | 1 207 0.55% | 1 200 45.42% | 825 | |||||
|
Задължения към фин. инст. |
155 0% | 155 0% | 155 -17.44% | 188 -27.04% | 257 -29.65% | 366 -24.42% | 484 -19.69% | 602 -16.39% | 720 | ||||||||||
| Вземания общо | 403 -63.59% | 1 106 17.29% | 943 5.07% | 898 116.26% | 415 8.56% | 382 90.33% | 201 686% | 26 -30.56% | 37 -72.83% | 135 197.75% | 46 -59.73% | 113 8.87% | 104 -33.66% | 156 | |||||
|
Собствен капитал |
1 790 -14.49% | 2 093 -6.83% | 2 246 0.43% | 2 236 -11.46% | 2 526 0.2% | 2 521 11.46% | 2 261 21.88% | 1 855 0.69% | 1 843 46.33% | 1 259 18.81% | 1 060 64.92% | 643 3.37% | 622 44.25% | 431 | |||||
|
Парични средства |
616 6.64% | 577 50.53% | 383 -0.13% | 384 -77.29% | 1 691 -8.16% | 1 841 23.7% | 1 488 184% | 524 81.74% | 288 -14.93% | 339 16.11% | 292 119.62% | 133 49.43% | 89 -72.98% | 329 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 -50% |
| 2019 | 2 -33.33% |
| 2018 | 3 -25% |
| 2017 | 4 -33.33% |
| 2016 | 6 |
| 2015 | 6 |
| 2014 | 6 50% |
| 2013 | 4 |