| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| БЕЛОГРАДЕЦ ООД | 03.11.2016 | Съдружник | 47% | 50k-500k € | 5 |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 923 -43.01% | 1 620 -1.64% | 1 647 2.25% | 1 611 12.82% | 1 428 2.87% | 1 388 1% | 1 374 3.7% | 1 325 6.62% | 1 243 2.7% | 1 210 -76.86% | 5 229 463.53% | 928 | 809 | ||||||
|
Счетоводна печалба |
176 -1.15% | 178 15.61% | 154 5920% | 3 -90.38% | 27 157.14% | -47 -9200% | 1 -98.99% | 51 10% | 46 168.18% | -67 -1220% | -5 | 40 | |||||||
|
Оперативни разходи |
894 | 1 444 | 1 469 | 1 414 | 1 393 | 1 294 | 1 351 | 1 214 | 1 090 | 1 073 | 5 217 | 893 | 1 165 | ||||||
|
Разходи за персонала |
125 -52.34% | 262 -11.88% | 297 25.76% | 236 6.7% | 221 0.46% | 220 0% | 220 7.21% | 206 -1.95% | 210 14.21% | 184 20.47% | 152 15.5% | 132 | 373 | ||||||
| Нетен марж | 10.86% 0.5% | 10.8% 13.07% | 9.55% 5236.04% | 0.18% -90.65% | 1.92% 156.57% | -3.39% -8875% | 0.04% -99.05% | 4.07% 7.1% | 3.8% 394.62% | -1.29% -134.24% | -0.55% | 4.99% | |||||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 4 374 -4.24% | 4 568 18.77% | 3 846 -4.2% | 4 015 -7.69% | 4 349 -0.94% | 4 390 -12.92% | 5 042 -0.95% | 5 090 4.04% | 4 893 -0.32% | 4 908 22.09% | 4 020 -41.86% | 6 915 | 1 890 | ||||||
|
Дълготрайни активи |
3 534 177.7% | 1 273 -60.73% | 3 241 -4.56% | 3 395 -5.06% | 3 576 12.79% | 3 171 -5.54% | 3 357 -3.87% | 3 492 -3.09% | 3 604 -4.63% | 3 778 -6.02% | 4 020 652.44% | 534 | 1 710 | ||||||
|
Материални запаси |
44 | 58 -36.67% | 92 -37.06% | 146 -53.42% | 314 7.16% | 293 365.85% | 63 179.55% | 22 -98.31% | 1 328 -70.06% | 4 437 | 62 | ||||||||
|
Общо задължения |
1 102 -14.89% | 1 295 137.97% | 544 -8.43% | 594 -31.73% | 870 -4.54% | 912 -45.79% | 1 682 7.03% | 1 571 14.37% | 1 374 8.17% | 1 270 -11.19% | 1 430 -57.56% | 3 369 | 1 754 | ||||||
|
Задължения към фин. инст. |
738 | 450 -32.1% | 663 -13.19% | 763 7.95% | 707 -17.33% | 855 3.78% | 824 129.63% | 359 | 1 120 | ||||||||||
| Вземания общо | 769 | 494 32.47% | 373 -62.89% | 1 006 -1.55% | 1 022 -11.48% | 1 154 4.68% | 1 102 26.08% | 874 45.04% | 603 -68.09% | 1 889 | 1 072 | ||||||||
|
Собствен капитал |
3 272 -0.03% | 3 273 -0.87% | 3 302 -3.4% | 3 418 -1.75% | 3 479 0.07% | 3 476 0.18% | 3 470 -1.32% | 3 517 0.01% | 3 516 1.31% | 3 471 -0.15% | 3 476 -1.9% | 3 543 | 128 | ||||||
|
Парични средства |
27 | 65 -78.49% | 304 368.5% | 65 -81.24% | 346 130.27% | 150 21.99% | 123 82.58% | 67 -45.23% | 123 129.52% | 54 | 29 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 21 23.53% |
| 2020 | 17 -37.04% |
| 2019 | 27 -44.9% |
| 2018 | 49 -19.67% |
| 2017 | 61 221.05% |
| 2016 | 19 -66.07% |
| 2015 | 56 -11.11% |
| 2014 | 63 10.53% |
| 2013 | 57 |