| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 10 66.67% | 6 -58.62% | 15 -19.44% | 18 -53.25% | 39 327.78% | 9 -72.73% | 34 371.43% | 7 -12.5% | 8 -46.67% | 15 -77.27% | 67 -71.55% | 237 | |||||||
|
Счетоводна печалба |
16 191.43% | -18 -150% | -7 -180% | -3 -113.89% | 18 271.43% | -11 -184% | 13 189.29% | -14 9.68% | -16 27.91% | -22 -368.75% | 8 -95.05% | 165 | |||||||
|
Оперативни разходи |
27 | 24 | 22 | 18 | 20 | 20 | 21 | 21 | 24 | 37 | 59 | 56 | |||||||
|
Разходи за персонала |
8 23.08% | 7 18.18% | 6 37.5% | 4 -27.27% | 6 37.5% | 4 -42.86% | 7 0% | 7 27.27% | 6 10% | 5 42.86% | 4 | ||||||||
| Нетен марж | 160% 154.86% | -291.67% -504.17% | -48.28% -247.59% | -13.89% -129.71% | 46.75% 140.07% | -116.67% -408% | 37.88% 118.94% | -200% -3.23% | -193.75% -35.17% | -143.33% -1282.5% | 12.12% -82.59% | 69.61% | |||||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 82 -8.05% | 89 -9.38% | 98 -4.95% | 103 -14.04% | 120 -5.62% | 127 -1.97% | 130 16.51% | 111 -8.79% | 122 -3.24% | 126 -5% | 133 -4.76% | 140 -13.88% | 162 -4.52% | 170 | |||||
|
Дълготрайни активи |
69 1587.5% | 4 -95.65% | 94 -7.54% | 102 -6.13% | 108 -5.78% | 115 -6.64% | 123 16.43% | 106 -5.05% | 111 -4.8% | 117 -6.91% | 126 -1.99% | 128 10.09% | 117 88.43% | 62 | |||||
|
Материални запаси |
2 | 3 -14.29% | 4 40% | 3 0% | 3 0% | 3 25% | 2 300% | 1 0% | 1 -83.33% | 3 0% | 3 | ||||||||
|
Общо задължения |
26 21.43% | 21 4100% | 1 -50% | 1 | 1 0% | 1 | 1 -96.77% | 16 | |||||||||||
|
Задължения към фин. инст. |
3 | ||||||||||||||||||
| Вземания общо | 1 0% | 1 0% | 1 -66.67% | 2 50% | 1 0% | 1 -77.78% | 5 350% | 1 | |||||||||||
|
Собствен капитал |
56 -17.42% | 67 -30.89% | 98 -4.5% | 102 -14.89% | 120 -5.62% | 127 -1.97% | 130 16.51% | 111 -8.79% | 122 -2.45% | 125 -5.04% | 132 -5.49% | 140 -13.61% | 162 4.98% | 154 | |||||
|
Парични средства |
3 66.67% | 2 -82.35% | 9 0% | 9 112.5% | 4 60% | 3 -66.67% | 8 36.36% | 6 0% | 6 -42.11% | 10 -76.25% | 41 -60.59% | 104 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 -50% |
| 2018 | 2 |
| 2017 | 2 |
| 2016 | 2 -33.33% |
| 2015 | 3 |
| 2014 | 3 -25% |
| 2013 | 4 |