| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 32 24% | 26 -28.57% | 36 34.62% | 27 -23.53% | 35 65.85% | 21 -30.51% | 30 15.69% | 26 59.38% | 16 -8.57% | 18 -48.53% | 35 -11.69% | 39 | |||||||
|
Счетоводна печалба |
18 16.67% | 15 3.45% | 15 61.11% | 9 -25% | 12 166.67% | 5 -73.53% | 17 47.83% | 12 360% | 3 66.67% | 2 -91.89% | 19 -13.95% | 22 | |||||||
|
Оперативни разходи |
13 | 10 | 21 | 17 | 22 | 16 | 12 | 14 | 13 | 16 | 21 | 17 | |||||||
|
Разходи за персонала |
7 -7.14% | 7 -6.67% | 8 0% | 8 7.14% | 7 75% | 4 0% | 4 -11.11% | 5 0% | 5 12.5% | 4 33.33% | 3 -40% | 5 | |||||||
| Нетен марж | 56.45% -5.91% | 60% 44.83% | 41.43% 19.68% | 34.62% -1.92% | 35.29% 60.78% | 21.95% -61.91% | 57.63% 27.78% | 45.1% 188.63% | 15.63% 82.29% | 8.57% -84.25% | 54.41% -2.56% | 55.84% | |||||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 101 -21.51% | 128 7.73% | 119 15.92% | 103 14.86% | 89 19.05% | 75 9.7% | 69 22.94% | 56 5.83% | 53 43.06% | 37 28.57% | 29 -6.67% | 31 -31.82% | 45 66.04% | 27 | |||||
|
Дълготрайни активи |
10 0% | 10 -17.39% | 12 -17.86% | 14 -12.5% | 16 14.29% | 14 -20% | 18 -2.78% | 18 -10% | 20 -4.76% | 21 -12.5% | 25 -11.11% | 28 1.89% | 27 8.16% | 25 | |||||
|
Материални запаси |
2 0% | 2 0% | 2 -20% | 3 25% | 2 -20% | 3 25% | 2 100% | 1 | 2 200% | 1 | |||||||||
|
Общо задължения |
3 | 1 | 1 -85.71% | 4 -56.25% | 8 -62.79% | 22 -4.44% | 23 | ||||||||||||
|
Задължения към фин. инст. |
1 | ||||||||||||||||||
| Вземания общо | 1 0% | 1 -60% | 3 150% | 1 | 2 0% | 2 0% | 2 | 2 | |||||||||||
|
Собствен капитал |
98 -23.9% | 128 7.73% | 119 15.92% | 103 14.86% | 89 19.05% | 75 11.36% | 67 21.1% | 56 5.83% | 53 45.07% | 36 44.9% | 25 11.36% | 22 -2.22% | 23 462.5% | 4 | |||||
|
Парични средства |
104 22.16% | 85 24.63% | 69 19.64% | 57 19.15% | 48 38.24% | 35 15.25% | 30 136% | 13 525% | 2 | 19 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 3 |
| 2019 | 3 50% |
| 2018 | 2 -33.33% |
| 2017 | 3 |
| 2016 | 3 |
| 2015 | 3 -25% |
| 2014 | 4 33.33% |
| 2013 | 3 |