| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| Консорциум Одесосстрой - Есентис Лот2 ООД | 06.04.2011 | Съдружник | 50% | 500k-5M € | |
| КОНСОРЦИУМ ОДЕСОССТРОЙ - ЕСЕНТИС ООД | 06.04.2011 | Съдружник | 60% | 500k-5M € | |
| ОДЕСОССТРОЙ ИНВЕСТМЪНТ ООД | 16.12.2015 | Съдружник | 99% | 0-50 хил. € |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 8 571 | 4 847 45.8% | 3 324 -33.99% | 5 036 -72.55% | 18 345 186.76% | 6 397 61.09% | 3 971 -17.44% | 4 810 -99.85% | 3 154 160 129719.02% | 2 430 -43.55% | 4 304 32.96% | 3 237 19.61% | 2 706 | ||||||
|
Счетоводна печалба |
667 | 26 -41.18% | 43 -72.84% | 160 -84.88% | 1 058 119.05% | 483 -4.93% | 508 228.05% | 155 -99.86% | 109 928 101315.09% | 108 -92.4% | 1 427 431.62% | 268 23.24% | 218 | ||||||
|
Оперативни разходи |
7 796 | 4 769 | 3 106 | 4 817 | 17 169 | 5 843 | 3 398 | 4 553 | 3 044 232 | 2 198 | 2 877 | 2 891 | 2 488 | ||||||
|
Разходи за персонала |
670 | 118 -75.79% | 488 -14.44% | 570 | 1 117 105.84% | 542 30.02% | 417 | 347 | 240 230.99% | 73 | |||||||||
| Нетен марж | 7.78% | 0.53% -59.66% | 1.31% -58.86% | 3.18% -44.92% | 5.77% -23.61% | 7.55% -40.98% | 12.8% 297.36% | 3.22% -7.59% | 3.49% -21.88% | 4.46% -86.54% | 33.16% 299.82% | 8.29% 3.03% | 8.05% | ||||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 8 614 | 4 900 -3.04% | 5 054 13.61% | 4 448 -21.32% | 5 654 -13.64% | 6 547 58.48% | 4 131 28.99% | 3 203 -8.51% | 3 501 30.27% | 2 687 -35.54% | 4 169 92.86% | 2 162 101.43% | 1 073 | ||||||
|
Дълготрайни активи |
1 445 | 1 122 82.68% | 614 -43.69% | 1 091 -15.82% | 1 296 -20.51% | 1 630 25.66% | 1 297 9.17% | 1 188 -26.87% | 1 625 -16.01% | 1 935 29.72% | 1 491 39.77% | 1 067 137.43% | 449 | ||||||
|
Материални запаси |
4 106 | 930 37.28% | 677 32.5% | 511 301.61% | 127 -89.25% | 1 184 69.3% | 699 -15.35% | 826 -18.88% | 1 018 1210.53% | 78 -86.04% | 557 102.04% | 276 -26.87% | 377 | ||||||
|
Общо задължения |
5 600 | 2 380 33.57% | 1 782 46.06% | 1 220 -44.52% | 2 199 -51.53% | 4 537 77.62% | 2 554 49.36% | 1 710 -20.62% | 2 155 49.8% | 1 438 -44.09% | 2 572 52.36% | 1 688 117.95% | 775 | ||||||
|
Задължения към фин. инст. |
339 -55.38% | 760 279.08% | 200 833.33% | 21 20% | 18 -33.96% | 27 -96.89% | 871 17.27% | 743 6.76% | 696 -24.77% | 925 71.31% | 540 5180% | 10 | |||||||
| Вземания общо | 2 399 | 3 075 10.1% | 2 793 17.23% | 2 383 2.08% | 2 334 -4% | 2 431 44% | 1 688 70.47% | 990 19.49% | 829 58.77% | 522 -71.33% | 1 821 790.25% | 205 11.73% | 183 | ||||||
|
Собствен капитал |
2 996 | 3 293 0.66% | 3 272 1.35% | 3 228 5.22% | 3 068 52.66% | 2 010 27.46% | 1 577 5.65% | 1 492 10.86% | 1 346 7.78% | 1 249 -19.72% | 1 556 234.03% | 466 60.11% | 291 | ||||||
|
Парични средства |
505 | 69 -38.53% | 111 -0.91% | 112 -92.73% | 1 548 49.56% | 1 035 658.05% | 137 -30.47% | 196 683.67% | 25 -82.12% | 140 -44.31% | 252 -56.77% | 582 925.23% | 57 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 128 11.3% |
| 2019 | 115 15% |
| 2018 | 100 -9.91% |
| 2017 | 111 -17.78% |
| 2016 | 135 -29.32% |
| 2015 | 191 24.84% |
| 2014 | 153 39.09% |
| 2013 | 110 |