| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 219 -67.38% | 672 -4.85% | 707 9.25% | 647 -4.96% | 681 14.45% | 595 48.34% | 401 -3.92% | 417 -24.09% | 550 37.29% | 400 | 418 -30.7% | 603 67.23% | 360 | ||||||
|
Счетоводна печалба |
-47 -43.75% | -33 -223.08% | 27 23.81% | 21 -88.71% | 190 38.81% | 137 160.19% | 53 -32.68% | 78 -58.87% | 190 82.35% | 104 | 123 -35.56% | 191 434.29% | 36 | ||||||
|
Оперативни разходи |
265 | 699 | 675 | 621 | 465 | 454 | 345 | 336 | 335 | 284 | 284 | 391 | 325 | ||||||
|
Разходи за персонала |
94 -67.03% | 285 -6.69% | 306 25.63% | 243 57.62% | 154 6.71% | 145 4.81% | 138 32.35% | 104 6.81% | 98 31.72% | 74 | 89 38.1% | 64 | |||||||
| Нетен марж | -21.45% -340.63% | -4.87% -229.35% | 3.76% 13.33% | 3.32% -88.12% | 27.95% 21.29% | 23.04% 75.4% | 13.14% -29.93% | 18.75% -45.82% | 34.6% 32.82% | 26.05% | 29.5% -7.01% | 31.72% 219.48% | 9.93% | ||||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 388 -12.67% | 444 -6.87% | 477 -23.67% | 624 -14.62% | 731 180.39% | 261 -63.91% | 722 -17.46% | 875 23.97% | 706 15.08% | 614 | 608 -17.6% | 738 77.27% | 416 | ||||||
|
Дълготрайни активи |
159 -2.81% | 164 -15.12% | 193 -69.12% | 624 155.44% | 244 -6.27% | 261 -2.3% | 267 0.38% | 266 -62.35% | 706 134.86% | 301 | 345 -10.13% | 383 -7.86% | 416 | ||||||
|
Материални запаси |
23 -83.81% | 142 186.6% | 50 | 25 | 20 42.86% | 14 | 32 | ||||||||||||
|
Общо задължения |
8 -98.27% | 444 2530.3% | 17 | 10 280% | 3 -66.67% | 8 400% | 2 -86.36% | 11 2100% | 1 | 119 -66.67% | 357 29.93% | 275 | |||||||
|
Задължения към фин. инст. |
|||||||||||||||||||
| Вземания общо | 105 -8.85% | 116 2.26% | 113 | 55 143.18% | 22 -58.1% | 54 25% | 43 | 28 | 14 21.74% | 12 475% | 2 | ||||||||
|
Собствен капитал |
380 -15.95% | 452 -1.67% | 460 5.39% | 436 -39.55% | 721 -13.91% | 838 17.24% | 715 -18.2% | 874 8.78% | 803 31.57% | 610 | 489 30.25% | 375 100.55% | 187 | ||||||
|
Парични средства |
100 -12.5% | 115 -5.49% | 121 -18.84% | 149 -63.13% | 405 -23.7% | 531 39.14% | 381 -30.93% | 552 20.94% | 457 60.04% | 285 | 249 -27.31% | 343 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 5 -50% |
| 2019 | 10 -65.52% |
| 2018 | 29 -23.68% |
| 2017 | 38 850% |
| 2016 | 4 -87.5% |
| 2015 | 32 -5.88% |
| 2014 | 34 6.25% |
| 2013 | 32 |