| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| ПРИ.БГ ООД | 13.06.2024 | Съдружник | 33% | 0-50 хил. € |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 262 26.73% | 207 -9.01% | 227 11.56% | 203 50.76% | 135 0% | 135 0% | 135 10.46% | 122 17.16% | 104 -16.73% | 125 11.87% | 112 -40.97% | 190 22.85% | 154 247.13% | 44 | |||||
|
Счетоводна печалба |
5 600% | -1 -140% | 3 350% | -1 -122.22% | 5 -87.32% | 36 1.43% | 36 483.33% | 6 -33.33% | 9 12.5% | 8 77.78% | 5 -70.97% | 16 93.75% | 8 277.78% | -5 | |||||
|
Оперативни разходи |
255 | 207 | 224 | 204 | 130 | 98 | 99 | 116 | 95 | 117 | 107 | 174 | 98 | 49 | |||||
|
Разходи за персонала |
241 24.93% | 193 -8.05% | 210 11.72% | 188 129.38% | 82 48.15% | 55 -10.74% | 62 -25.77% | 83 14.79% | 73 -8.39% | 79 -15.76% | 94 29.58% | 73 -7.19% | 78 178.18% | 28 | |||||
| Нетен марж | 1.95% 494.53% | -0.5% -143.96% | 1.13% 324.1% | -0.5% -114.74% | 3.41% -87.32% | 26.89% 1.43% | 26.52% 428.09% | 5.02% -43.1% | 8.82% 35.11% | 6.53% 58.91% | 4.11% -50.82% | 8.36% 57.72% | 5.3% 151.21% | -10.34% | |||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 137 6.37% | 128 5.02% | 122 2.58% | 119 2.19% | 117 4.11% | 112 44.08% | 78 78.82% | 43 14.86% | 38 32.14% | 29 16.67% | 25 -47.83% | 47 61.4% | 29 714.29% | 4 | |||||
|
Дълготрайни активи |
11 -15.38% | 13 -10.34% | 15 190% | 5 0% | 5 0% | 5 | 2 0% | 2 -62.5% | 4 60% | 3 66.67% | 2 -62.5% | 4 14.29% | 4 | ||||||
|
Материални запаси |
|||||||||||||||||||
|
Общо задължения |
32 10.53% | 29 32.56% | 22 4.88% | 21 20.59% | 17 30.77% | 13 13.04% | 12 21.05% | 10 18.75% | 8 23.08% | 7 -31.58% | 10 -26.92% | 13 44.44% | 9 38.46% | 7 | |||||
|
Задължения към фин. инст. |
|||||||||||||||||||
| Вземания общо | 110 4.88% | 105 3.54% | 101 -3.88% | 105 0.49% | 105 33.12% | 79 52.48% | 52 102% | 26 25% | 20 100% | 10 -50% | 20 -51.22% | 42 78.26% | 24 170.59% | 9 | |||||
|
Собствен капитал |
104 5.15% | 99 -1.02% | 100 2.08% | 98 -1.03% | 99 0.52% | 99 49.61% | 66 95.45% | 34 13.79% | 30 34.88% | 22 126.32% | 10 -71.21% | 34 69.23% | 20 25.81% | 16 | |||||
|
Парични средства |
15 50% | 10 66.67% | 6 -29.41% | 9 30.77% | 7 -77.59% | 30 13.73% | 26 45.71% | 18 12.9% | 16 10.71% | 14 833.33% | 2 -57.14% | 4 133.33% | 2 200% | 1 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 11 22.22% |
| 2020 | 9 -18.18% |
| 2019 | 11 22.22% |
| 2018 | 9 -18.18% |
| 2017 | 11 83.33% |
| 2016 | 6 |
| 2015 | 6 |
| 2014 | 6 -33.33% |
| 2013 | 9 |