| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| СПЕДИЯ ЕООД | 03.02.2010 | Едноличен собственик на капитала | 100% | 500k-5M € | 17 |
| ЛОНГА ЕООД | 17.03.2022 | Едноличен собственик на капитала | 100% | 50k-500k € |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 1 726 28.81% | 1 340 32.24% | 1 013 -5.17% | 1 069 16.24% | 919 -21.62% | 1 173 37.2% | 855 -52.06% | 1 783 20.9% | 1 475 -9.73% | 1 634 -30.11% | 2 338 4.48% | 2 238 43.89% | 1 555 | |||||
|
Счетоводна печалба |
695 14.19% | 609 65.88% | 367 12.89% | 325 -18.25% | 398 225.08% | -318 -2121.43% | -14 -103.24% | 442 89.47% | 233 300.88% | -116 -122.55% | -52 -171.33% | 73 152% | -141 | |||||
|
Оперативни разходи |
952 | 664 | 501 | 640 | 527 | 1 325 | 618 | 1 144 | 1 051 | 1 442 | 1 778 | 1 608 | 1 351 | |||||
|
Разходи за персонала |
65 11.3% | 59 1.77% | 58 15.31% | 50 16.67% | 43 -2.33% | 44 13.16% | 39 1.33% | 38 -28.57% | 54 -35.58% | 83 -8.94% | 92 4.07% | 88 18.62% | 74 | |||||
| Нетен марж | 40.28% -11.35% | 45.44% 25.44% | 36.23% 19.04% | 30.43% -29.67% | 43.27% 259.59% | -27.11% -1519.11% | -1.67% -106.76% | 24.77% 56.72% | 15.81% 322.54% | -7.1% -218.43% | -2.23% -168.27% | 3.27% 136.14% | -9.04% | |||||
| Вписан в ТР | ||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 12 523 9.56% | 11 430 3.17% | 11 079 3.46% | 10 708 2.95% | 10 402 6.14% | 9 800 -7.84% | 10 634 -4.91% | 11 183 -9.59% | 12 370 -5.51% | 13 092 -22.49% | 16 890 24.16% | 13 603 3.94% | 13 087 | |||||
|
Дълготрайни активи |
8 625 0.89% | 8 549 -5.91% | 9 086 -2.41% | 9 310 -3.35% | 9 633 10.05% | 8 753 -9.77% | 9 701 -3.69% | 10 072 -5.7% | 10 681 -6.03% | 11 367 -3.42% | 11 769 30.85% | 8 995 1.76% | 8 839 | |||||
|
Материални запаси |
354 43.57% | 246 -23.85% | 324 -19.97% | 404 -2.35% | 414 -11.57% | 468 -27.82% | 649 -10.7% | 727 -34.06% | 1 102 4.87% | 1 051 -33.21% | 1 573 27.2% | 1 237 43.22% | 864 | |||||
|
Общо задължения |
9 694 5.11% | 9 223 79.27% | 5 145 0.91% | 5 098 0.23% | 5 086 4.3% | 4 877 -7.36% | 5 264 -5.82% | 5 589 -19.82% | 6 971 -16.45% | 8 343 -28.14% | 11 610 35.54% | 8 566 3.65% | 8 265 | |||||
|
Задължения към фин. инст. |
1 683 -7.32% | 1 816 -10.49% | 2 028 29.09% | 1 571 -5.91% | 1 670 -7.58% | 1 807 -6.24% | 1 927 -5.18% | 2 032 -59.19% | 4 980 -0.67% | 5 014 -4.62% | 5 257 | |||||||
| Вземания общо | 3 407 34.49% | 2 533 57.8% | 1 605 68.55% | 953 420.39% | 183 -65.18% | 526 122.99% | 236 -35.97% | 368 -32.39% | 545 -12.63% | 623 -56.06% | 1 418 -28.87% | 1 994 -18.55% | 2 448 | |||||
|
Собствен капитал |
2 826 28.47% | 2 200 -62.91% | 5 932 5.78% | 5 608 5.5% | 5 315 7.95% | 4 924 -8.3% | 5 370 -0.26% | 5 383 8.07% | 4 982 4.91% | 4 748 -1.75% | 4 833 -1.08% | 4 885 1.3% | 4 823 | |||||
|
Парични средства |
134 35.57% | 99 60.33% | 62 59.21% | 39 -75.8% | 161 210.89% | 52 10.99% | 47 213.79% | 15 -63.75% | 41 -16.67% | 49 -97.69% | 2 125 54.61% | 1 374 50.5% | 913 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 16 14.29% |
| 2020 | 14 7.69% |
| 2019 | 13 |
| 2018 | 13 -13.33% |
| 2017 | 15 |
| 2016 | 15 -11.76% |
| 2015 | 17 6.25% |
| 2014 | 16 -11.11% |
| 2013 | 18 |