| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| ВАРНАФАРМА ЕООД | 03.10.2008 | Едноличен собственик на капитала | 100% | 50k-500k € | 8 |
| ГАБРОВО - ФАРМ ЕООД | 15.01.2010 | Едноличен собственик на капитала | 100% | 5M-50M € | 29 |
| ТРОЯНФАРМА ООД | 05.05.2010 | Съдружник | 90% | 500k-5M € | 28 |
| МАРЕШКИ НЕДВИЖИМИ ИМОТИ ЕАД | 07.11.2019 | Едноличен собственик на капитала | 100% | 50k-500k € | 2 |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 13 568 -12.64% | 15 532 10.73% | 14 027 -6.98% | 15 080 0.13% | 15 060 9.91% | 13 702 2.77% | 13 332 29.13% | 10 325 -11.57% | 11 676 36.84% | 8 533 -62.3% | 22 635 -50.95% | 46 146 5.87% | 43 587 41.2% | 30 869 | |||||
|
Счетоводна печалба |
1 111 -7.81% | 1 205 -29.5% | 1 709 -6.2% | 1 822 20.09% | 1 517 84.63% | 822 6.28% | 773 87.13% | 413 126.97% | 182 368.42% | 39 -99.07% | 4 200 -25.59% | 5 645 -3.81% | 5 868 180.2% | 2 094 | |||||
|
Оперативни разходи |
12 356 | 13 645 | 12 052 | 13 148 | 13 305 | 11 663 | 12 348 | 11 279 | 11 025 | 8 115 | 18 019 | 41 205 | 39 148 | 2 681 | |||||
|
Разходи за персонала |
934 -1.24% | 945 6.33% | 889 1.05% | 880 4.75% | 840 -15.44% | 993 57.46% | 631 2.83% | 614 35.29% | 454 -35.35% | 701 -8.35% | 765 -57.72% | 1 810 8.89% | 1 663 57.48% | 1 056 | |||||
| Нетен марж | 8.18% 5.53% | 7.76% -36.34% | 12.18% 0.84% | 12.08% 19.93% | 10.07% 67.98% | 6% 3.42% | 5.8% 44.92% | 4% 156.67% | 1.56% 242.32% | 0.46% -97.55% | 18.56% 51.7% | 12.23% -9.14% | 13.46% 98.44% | 6.78% | |||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 19 745 0.31% | 19 684 2.08% | 19 283 -10.51% | 21 549 -0.4% | 21 635 28.04% | 16 898 -11.1% | 19 007 -3.84% | 19 767 6.8% | 18 508 -2.72% | 19 026 -2.11% | 19 437 -40.32% | 32 569 86.94% | 17 422 78.89% | 9 739 | |||||
|
Дълготрайни активи |
14 129 0.4% | 14 072 6.12% | 13 260 -4.43% | 13 875 -7.13% | 14 940 39.44% | 10 714 -13.33% | 12 363 23.62% | 10 000 -7.65% | 10 829 2.99% | 10 515 -18.14% | 12 845 59.97% | 8 030 211.85% | 2 575 45.55% | 1 769 | |||||
|
Материални запаси |
716 5.26% | 680 -37.88% | 1 095 -18.69% | 1 346 -17.38% | 1 629 -29.41% | 2 308 -25% | 3 078 -49.99% | 6 154 41.95% | 4 336 105.23% | 2 113 -5.66% | 2 239 -37.41% | 3 578 -31.58% | 5 229 73.3% | 3 018 | |||||
|
Общо задължения |
4 769 -16.09% | 5 684 -9.84% | 6 304 -37.25% | 10 046 -12.53% | 11 485 41.38% | 8 123 -23.99% | 10 688 -4.02% | 11 135 18.64% | 9 385 2.91% | 9 120 -4.47% | 9 546 -59.4% | 23 513 118.84% | 10 744 49.41% | 7 191 | |||||
|
Задължения към фин. инст. |
2 311 -33.85% | 3 494 12.02% | 3 119 -44.79% | 5 649 36.27% | 4 146 -18.72% | 5 100 0.24% | 5 088 -0.19% | 5 098 2.64% | 4 967 -0.74% | 5 004 | 9 -98.3% | 511 | |||||||
| Вземания общо | 4 639 -0.22% | 4 649 0.78% | 4 613 -21.95% | 5 911 26.05% | 4 689 28.1% | 3 660 62.89% | 2 247 88.71% | 1 191 -84.49% | 7 680 57.26% | 4 883 143.65% | 2 004 -60.42% | 5 064 -37.72% | 8 132 130.66% | 3 525 | |||||
|
Собствен капитал |
14 940 6.95% | 13 968 7.93% | 12 942 13.08% | 11 445 13.41% | 10 091 15.01% | 8 774 5.46% | 8 320 -3.61% | 8 632 -5.39% | 9 123 -7.91% | 9 906 0.16% | 9 891 9.21% | 9 057 35.62% | 6 678 162.11% | 2 548 | |||||
|
Парични средства |
192 4.74% | 184 -1.1% | 186 -18.43% | 228 -9.92% | 253 33.51% | 189 -80.7% | 980 118.84% | 448 29.01% | 347 267.03% | 95 -84.26% | 601 -94.92% | 11 826 702.29% | 1 474 13.5% | 1 299 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 116 |
| 2020 | 116 -11.45% |
| 2019 | 131 7.38% |
| 2018 | 122 -22.29% |
| 2017 | 157 -2.48% |
| 2016 | 161 -18.27% |
| 2015 | 197 -6.19% |
| 2014 | 210 -4.98% |
| 2013 | 221 |