| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| ВЕРОМЕТ ООД | 30.04.2008 | Съдружник | 28% | 2 | |
| БУЛФЕРИ ООД | 19.11.2008 | Съдружник | 70% | 500k-5M € | 24 |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 184 -84.96% | 1 224 271.58% | 329 -24.41% | 436 -63.45% | 1 192 -19.79% | 1 486 -2.45% | 1 523 104.46% | 745 -16.84% | 896 9.09% | 821 -4.97% | 864 4% | 831 -49.19% | 1 635 25.56% | 1 302 | |||||
|
Счетоводна печалба |
37 -60.54% | 95 25.85% | 75 -71.12% | 260 97.29% | 132 -4.8% | 139 17.83% | 118 161.36% | 45 -24.14% | 59 14.85% | 52 114.89% | 24 -61.48% | 62 -50% | 125 51.55% | 82 | |||||
|
Оперативни разходи |
147 | 1 129 | 254 | 175 | 1 238 | 1 336 | 691 | 827 | 766 | 836 | 763 | 1 503 | 1 211 | ||||||
|
Разходи за персонала |
71 10.32% | 64 -52.81% | 137 124.37% | 61 63.01% | 37 15.87% | 32 53.66% | 21 -12.77% | 24 -17.54% | 29 0% | 29 -12.31% | 33 8.33% | 31 -6.25% | 33 23.08% | 27 | |||||
| Нетен марж | 20.28% 162.3% | 7.73% -66.13% | 22.83% -61.79% | 59.74% 439.76% | 11.07% 18.69% | 9.33% 20.79% | 7.72% 27.83% | 6.04% -8.78% | 6.62% 5.28% | 6.29% 126.13% | 2.78% -62.96% | 7.51% -1.6% | 7.63% 20.7% | 6.32% | |||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 916 -5.29% | 967 -2.42% | 991 -5.04% | 1 044 22.64% | 851 87.71% | 454 -15.76% | 538 -6.98% | 579 7.81% | 537 20.41% | 446 -23.78% | 585 0.53% | 582 -26.82% | 795 44.11% | 552 | |||||
|
Дълготрайни активи |
477 -4.7% | 500 -4.77% | 525 8.45% | 484 4.53% | 463 2.14% | 454 -15.76% | 538 207% | 175 -8.53% | 192 160.42% | 74 -16.28% | 88 -18.48% | 108 -11.34% | 122 19% | 102 | |||||
|
Материални запаси |
2 -85% | 10 5.26% | 10 0% | 10 -5% | 10 0% | 10 1900% | 1 | ||||||||||||
|
Общо задължения |
104 29.11% | 81 25.4% | 64 -65.1% | 185 38.85% | 133 -32.99% | 198 -6.95% | 213 59.16% | 134 11.02% | 121 31.84% | 92 -6.28% | 98 -15.86% | 116 -61.06% | 298 77.74% | 168 | |||||
|
Задължения към фин. инст. |
83 -35.06% | 128 | 63 -16.89% | 76 155.17% | 30 -42.57% | 52 -15.13% | 61 -20.67% | 77 7.14% | 72 | ||||||||||
| Вземания общо | 369 14.24% | 323 0.48% | 322 -20.58% | 405 110.08% | 193 6.8% | 180 -1.94% | 184 -37.28% | 293 17.14% | 251 -8.07% | 273 16.63% | 234 -3.59% | 242 -46.44% | 452 106.78% | 219 | |||||
|
Собствен капитал |
809 -8.71% | 887 -4.36% | 927 7.85% | 859 19.64% | 718 | 445 7.41% | 414 16.88% | 354 -27.28% | 487 4.61% | 466 -6.18% | 496 29.29% | 384 | |||||||
|
Парични средства |
64 -49.8% | 127 -9.78% | 141 -3.16% | 146 -22.97% | 189 2.78% | 184 51.26% | 122 17.82% | 103 35.57% | 76 -13.87% | 88 -64.91% | 252 14.92% | 219 5.41% | 208 -9.35% | 230 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 7 16.67% |
| 2020 | 6 -14.29% |
| 2019 | 7 |
| 2018 | 7 |
| 2017 | 7 16.67% |
| 2016 | 6 |
| 2015 | 6 20% |
| 2014 | 5 -16.67% |
| 2013 | 6 |