ЕЛЕШНИЦА-Р ЕООД

Статус
Активен
ЕИК/ПИК
103821875
Регистрация по ЗДДС
Не
Дата на регистрация
2003 година
Наименование
ЕЛЕШНИЦА-Р
Правна форма
Еднолично дружество с ограничена отговорност (ЕООД)
Седалище адрес
БЪЛГАРИЯ, с. Гроздьово (9106), РИБОВЪДНО СТОПАНСТВО "ЕЛЕШНИЦА"
Актуални контакти
Търсим в интернет за уебсайт, дейност, имейл, телефон и социални профили
Предмет на дейност
Отглеждане, улов, преработка и пласмент в прясно, охладено и консервирано състояние на риба и други аквакултури, както и на техните производни; хотелиерство, ресторантьорство, туризъм и ту... Отглеждане, улов, преработка и пласмент в прясно, охладено и консервирано състояние на риба и други аквакултури, както и на техните производни; хотелиерство, ресторантьорство, туризъм и туристически услуги, вкл. Риболовен, еко и селски туризъм, след лиценз; подводен риболов, ветроходство и водолазно дело, вътрешни и международни круизи; дейности по опазване на околната среда; изработване на екопроекти и тяхната реализация; производство и реализация на селскостопански продукти; вътрешна и външнотърговска дейност; маркетинг, трансфер, инженеринг, консултант; търговско представителство и посредничество; реализиране на целия предмет на дейност на дружеството в страната и чужбина. прочети още скрии
Собственост
Едноличен собственик на капитала: СОТИР ПЕТРОВ ХРИСТОВ (свързан с 7 фирми)
Капитал размер
2 556 € (1 789 € внесен)

Дъщерни дружества

Няма данни.

Актуални контакти

Ще претърсим интернет пространството за актуален уебсайт, дейност, телефон, имейл адрес и социални мрежи на компанията. Натиснете бутона по-долу за да започнете.

Финансови показатели

Отчет за приходите и разходите
Няма данни.
Балансов отчет
Няма данни.

Служители

Няма данни.

Резюме

Фирма ЕЛЕШНИЦА-Р ЕООД с ЕИК/ПИК 103821875 е основана на 6 Юли 2010 година с правна форма "Еднолично дружество с ограничена отговорност" или на кратко "ЕООД". Седалището на компанията се намира в с. Гроздьово, а началният внесен капитал е в размер на 1 789 евро.

Хронология

2003
Регистрация на фирмата

06.07.2010
Едноличен собственик на капитала

10.01.2026
Конвертиране на капитала в евро
Капиталът е конвертиран от 5 000 лв. в 2 556 €

Свързани фирми


Предишна фирма Следваща фирма