| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| РЕТЕХ СД ЕООД | 13.07.2017 | Едноличен собственик на капитала | 100% | 500k-5M € | 29 |
| МОТОРТЕСТ ЕООД | 12.08.2021 | Едноличен собственик на капитала | 100% | 500k-5M € | 25 |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 714 -32.5% | 1 057 | 732 6.16% | 689 8.45% | 636 21.74% | 522 55.64% | 335 118.67% | 153 -99.71% | 53 800 56777.3% | 95 -36.86% | 150 79.75% | 83 | |||||||
|
Счетоводна печалба |
269 -54.69% | 595 | 468 -6.24% | 500 69.91% | 294 10.36% | 266 63.32% | 163 459.65% | 29 100.05% | -58 277 -495665.22% | 12 -4.17% | 12 182.76% | -15 | |||||||
|
Оперативни разходи |
403 | 454 | 213 | 180 | 321 | 156 | 127 | 102 | 94 009 | 57 | 49 | 87 | |||||||
|
Разходи за персонала |
123 3.45% | 119 | 65 -4.48% | 69 7.2% | 64 11.61% | 57 10.89% | 52 90.57% | 27 -99.89% | 24 599 218590.91% | 11 83.33% | 6 -14.29% | 7 | |||||||
| Нетен марж | 37.75% -32.87% | 56.24% | 64.01% -11.68% | 72.48% 56.68% | 46.26% -9.35% | 51.03% 4.94% | 48.63% 155.94% | 19% 117.54% | -108.32% -971.29% | 12.43% 51.78% | 8.19% 146.04% | -17.79% | |||||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 2 210 0% | 2 210 8.78% | 2 031 27.91% | 1 588 -1.11% | 1 606 35.1% | 1 189 -14.62% | 1 392 87.41% | 743 49.03% | 499 77.27% | 281 -99.88% | 233 007 93285.66% | 250 10.16% | 227 2.55% | 221 | |||||
|
Дълготрайни активи |
1 732 15.72% | 1 497 2.06% | 1 466 5.71% | 1 387 0% | 1 387 621.54% | 192 -8.07% | 209 6.51% | 196 66.23% | 118 -18.37% | 145 -99.91% | 157 978 82735.92% | 191 15.48% | 165 7.67% | 153 | |||||
|
Материални запаси |
38 226.09% | 12 | 31 -42.99% | 55 | 1 0% | 1 | |||||||||||||
|
Общо задължения |
702 12.45% | 624 -5.86% | 663 132.02% | 286 -32.08% | 421 -57.62% | 993 49.16% | 666 136.3% | 282 -24.73% | 374 60.53% | 233 -99.91% | 263 183 118777.83% | 221 5.87% | 209 -14.08% | 243 | |||||
|
Задължения към фин. инст. |
72 -24.73% | 95 | 139 144.14% | 57 909.09% | 6 -84.93% | 37 192% | 13 | 2 -89.66% | 15 38.1% | 11 | |||||||||
| Вземания общо | 152 -70.47% | 516 | 213 -59.96% | 531 -54.39% | 1 165 204.55% | 382 167.14% | 143 32.08% | 108 -99.65% | 31 205 69254.55% | 45 31.34% | 34 4.69% | 33 | |||||||
|
Собствен капитал |
1 569 -1% | 1 584 15.81% | 1 368 5.06% | 1 302 9.88% | 1 185 19.05% | 995 37.02% | 727 57.71% | 461 65.93% | 278 142.41% | 115 100.38% | -30 239 -107630.91% | 28 61.76% | 17 -12.82% | 20 | |||||
|
Парични средства |
374 109.46% | 178 | 462 3125% | 14 -90.97% | 159 -31.42% | 231 33.73% | 173 -99.57% | 40 513 396085% | 10 -55.56% | 23 -61.21% | 59 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 16 60% |
| 2020 | 10 11.11% |
| 2019 | 9 12.5% |
| 2018 | 8 |
| 2017 | 8 33.33% |
| 2016 | 6 |
| 2015 | 6 |
| 2014 | 6 20% |
| 2013 | 5 |