| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 22 -13.73% | 26 8.51% | 24 -9.62% | 27 4% | 26 51.52% | 17 3.13% | 16 18.52% | 14 22.73% | 11 69.23% | 7 -7.14% | 7 27.27% | 6 266.67% | 2 -25% | 2 | |||||
|
Счетоводна печалба |
4 | 1 -50% | 1 -88.89% | 9 125% | 4 14.29% | 4 16.67% | 3 20% | 3 150% | 1 -60% | 3 25% | 2 300% | 1 0% | 1 | ||||||
|
Оперативни разходи |
18 | 26 | 24 | 26 | 16 | 12 | 12 | 11 | 9 | 6 | 5 | 4 | 1 | 2 | |||||
|
Разходи за персонала |
11 -44.74% | 19 15.15% | 17 32% | 13 108.33% | 6 71.43% | 4 -50% | 7 27.27% | 6 83.33% | 3 -14.29% | 4 0% | 4 40% | 3 400% | 1 | ||||||
| Нетен марж | 15.91% | 2.13% -44.68% | 3.85% -89.32% | 36% 48.5% | 24.24% 10.82% | 21.88% -1.56% | 22.22% -2.22% | 22.73% 47.73% | 15.38% -56.92% | 35.71% -1.79% | 36.36% 9.09% | 33.33% 33.33% | 25% | ||||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 33 4.92% | 31 5.17% | 30 3.57% | 29 -3.45% | 30 45% | 20 8.11% | 19 19.35% | 16 29.17% | 12 14.29% | 11 31.25% | 8 45.45% | 6 57.14% | 4 75% | 2 | |||||
|
Дълготрайни активи |
6 | 1 -75% | 2 -50% | 4 0% | 4 0% | 4 14.29% | 4 -12.5% | 4 0% | 4 33.33% | 3 0% | 3 | ||||||||
|
Материални запаси |
2 0% | 2 100% | 1 | 2 0% | 2 200% | 1 | |||||||||||||
|
Общо задължения |
2 -57.14% | 4 75% | 2 300% | 1 -80% | 3 66.67% | 2 -62.5% | 4 -11.11% | 5 28.57% | 4 -12.5% | 4 100% | 2 100% | 1 100% | 1 | ||||||
|
Задължения към фин. инст. |
|||||||||||||||||||
| Вземания общо | 10 5.26% | 10 -9.52% | 11 -32.26% | 16 29.17% | 12 84.62% | 7 62.5% | 4 -50% | 8 45.45% | 6 -15.38% | 7 225% | 2 300% | 1 | |||||||
|
Собствен капитал |
31 12.96% | 28 0% | 28 -1.82% | 28 3.77% | 27 43.24% | 19 27.59% | 15 31.82% | 11 29.41% | 9 30.77% | 7 8.33% | 6 33.33% | 5 80% | 3 25% | 2 | |||||
|
Парични средства |
22 15.79% | 19 8.57% | 18 45.83% | 12 -20% | 15 42.86% | 11 0% | 11 200% | 4 16.67% | 3 | 2 0% | 2 300% | 1 -75% | 2 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 3 200% |
| 2020 | 1 -66.67% |
| 2019 | 3 50% |
| 2018 | 2 -60% |
| 2017 | 5 150% |
| 2016 | 2 |
| 2015 | 2 -33.33% |
| 2014 | 3 |
| 2013 | 3 |