| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| ЕС ПИ АПАРТМЪНТС ЕООД | 04.06.2010 | Едноличен собственик на капитала | 100% |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 1 488 | 1 528 12.58% | 1 357 26.37% | 1 074 -1.68% | 1 093 -5.69% | 1 159 -19.36% | 1 437 -10.42% | 1 604 0.61% | 1 594 41.41% | 1 127 30.4% | 865 -30.87% | 1 251 34.25% | 932 | ||||||
|
Счетоводна печалба |
26 | 66 14.16% | 58 109.26% | 28 -58.14% | 66 -0.77% | 66 -72.28% | 240 -9.63% | 265 -14.92% | 312 32.03% | 236 788.46% | 27 -46.94% | 50 -67.44% | 154 | ||||||
|
Оперативни разходи |
1 446 | 1 454 | 1 280 | 1 028 | 1 018 | 1 077 | 1 157 | 1 328 | 1 273 | 881 | 827 | 1 182 | 761 | ||||||
|
Разходи за персонала |
232 | 271 25.59% | 216 16.25% | 186 6.14% | 175 -12.76% | 200 2.35% | 196 18.94% | 165 21.05% | 136 42.25% | 96 8.72% | 88 13.91% | 77 39.81% | 55 | ||||||
| Нетен марж | 1.75% | 4.32% 1.4% | 4.26% 65.59% | 2.57% -57.42% | 6.04% 5.22% | 5.74% -65.63% | 16.69% 0.88% | 16.54% -15.43% | 19.56% -6.63% | 20.95% 581.36% | 3.08% -23.25% | 4.01% -75.75% | 16.52% | ||||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 3 395 | 3 126 12.54% | 2 777 19.23% | 2 329 14.82% | 2 029 1.54% | 1 998 5.56% | 1 893 9.53% | 1 728 21.89% | 1 418 21.46% | 1 167 35.89% | 859 -11.81% | 974 4.56% | 932 | ||||||
|
Дълготрайни активи |
1 056 | 919 -36.19% | 1 440 122.96% | 646 26.05% | 512 -3.19% | 529 23.21% | 429 5.79% | 406 12.94% | 359 -10.9% | 403 71.52% | 235 -11.2% | 265 7.02% | 247 | ||||||
|
Материални запаси |
1 226 | 1 454 65% | 881 10.66% | 796 15.33% | 690 22.39% | 564 25.2% | 450 2.44% | 440 36.94% | 321 -12.41% | 367 17.35% | 312 -1.13% | 316 6.92% | 296 | ||||||
|
Общо задължения |
1 248 | 757 47.51% | 513 36.97% | 375 22.78% | 305 -8.58% | 334 13.17% | 295 -20.19% | 370 24.01% | 298 -9.19% | 328 41.1% | 233 -37.41% | 372 -0.68% | 374 | ||||||
|
Задължения към фин. инст. |
312 | 365 120.06% | 166 80% | 92 520.69% | 15 -54.69% | 33 -8.57% | 36 | ||||||||||||
| Вземания общо | 492 | 321 -12.66% | 368 -45.65% | 676 -3.85% | 704 10.88% | 635 -26.57% | 864 18.68% | 728 34.34% | 542 193.63% | 185 14.6% | 161 -53.19% | 344 53.65% | 224 | ||||||
|
Собствен капитал |
1 938 | 1 852 -0.11% | 1 854 5.9% | 1 751 1.6% | 1 724 3.56% | 1 664 4.16% | 1 598 17.61% | 1 359 21.32% | 1 120 33.46% | 839 33.96% | 626 3.99% | 602 8.07% | 557 | ||||||
|
Парични средства |
78 | 19 -78.74% | 89 -56.39% | 204 71.24% | 119 -55.62% | 268 92.31% | 140 -8.7% | 153 -21.52% | 195 -5.69% | 207 40.28% | 147 227.27% | 45 -71.97% | 161 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 50 2.04% |
| 2020 | 49 -7.55% |
| 2019 | 53 1.92% |
| 2018 | 52 4% |
| 2017 | 50 |
| 2016 | 50 |
| 2015 | 50 -19.35% |
| 2014 | 62 -3.13% |
| 2013 | 64 |