| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 22 0% | 22 -2.27% | 22 29.41% | 17 3.03% | 17 13.79% | 15 11.54% | 13 4% | 13 47.06% | 9 -26.09% | 12 15% | 10 5.26% | 10 5.56% | 9 -10% | 10 | |||||
|
Счетоводна печалба |
1 0% | 1 -50% | 1 -33.33% | 2 0% | 2 0% | 2 50% | 1 0% | 1 -33.33% | 2 50% | 1 100% | 1 0% | 1 -66.67% | 2 200% | 1 | |||||
|
Оперативни разходи |
21 | 21 | 21 | 16 | 15 | 13 | 12 | 12 | 7 | 11 | 10 | 9 | 8 | 10 | |||||
|
Разходи за персонала |
15 7.41% | 14 3.85% | 13 8.33% | 12 26.32% | 10 -9.52% | 11 23.53% | 9 -10.53% | 10 111.11% | 5 -47.06% | 9 6.25% | 8 6.67% | 8 25% | 6 | ||||||
| Нетен марж | 2.33% 0% | 2.33% -48.84% | 4.55% -48.48% | 8.82% -2.94% | 9.09% -12.12% | 10.34% 34.48% | 7.69% -3.85% | 8% -54.67% | 17.65% 102.94% | 8.7% 73.91% | 5% -5% | 5.26% -68.42% | 16.67% 233.33% | 5% | |||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 16 0% | 16 3.33% | 15 7.14% | 14 7.69% | 13 8.33% | 12 20% | 10 5.26% | 10 18.75% | 8 23.08% | 7 18.18% | 6 10% | 5 0% | 5 42.86% | 4 | |||||
|
Дълготрайни активи |
1 0% | 1 | |||||||||||||||||
|
Материални запаси |
1 0% | 1 0% | 1 0% | 1 0% | 1 0% | 1 0% | 1 0% | 1 | |||||||||||
|
Общо задължения |
1 0% | 1 0% | 1 -50% | 1 0% | 1 100% | 1 -50% | 1 100% | 1 0% | 1 0% | 1 0% | 1 -75% | 2 100% | 1 | ||||||
|
Задължения към фин. инст. |
|||||||||||||||||||
| Вземания общо | |||||||||||||||||||
|
Собствен капитал |
15 0% | 15 3.45% | 15 3.57% | 14 12% | 13 13.64% | 11 15.79% | 10 11.76% | 9 13.33% | 8 25% | 6 20% | 5 11.11% | 5 0% | 5 50% | 3 | |||||
|
Парични средства |
15 0% | 15 3.45% | 15 7.41% | 14 8% | 13 8.7% | 12 21.05% | 10 5.56% | 9 28.57% | 7 40% | 5 0% | 5 11.11% | 5 -10% | 5 42.86% | 4 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 3 |
| 2020 | 3 -25% |
| 2019 | 4 |
| 2018 | 4 |
| 2017 | 4 |
| 2016 | 4 |
| 2015 | 4 |
| 2014 | 4 |
| 2013 | 4 |