| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| ОСЦЕОЛА СВД ЕООД | 15.10.2015 | Едноличен собственик на капитала | 100% | 0-50 хил. € | 2 |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 2 527 14.66% | 2 204 1.6% | 2 169 4.51% | 2 075 6.7% | 1 945 56.8% | 1 240 45.44% | 853 21.31% | 703 -13.79% | 816 -17.49% | 988 | 803 85.14% | 434 38.56% | 313 | ||||||
|
Счетоводна печалба |
698 39.25% | 502 -18.59% | 616 3.08% | 598 21.39% | 492 82.04% | 270 51.14% | 179 134.9% | 76 -18.58% | 94 -55.8% | 212 | 147 0.35% | 146 -29.38% | 207 | ||||||
|
Оперативни разходи |
1 821 | 1 691 | 1 538 | 1 448 | 1 423 | 938 | 637 | 610 | 719 | 774 | 651 | 282 | 106 | ||||||
|
Разходи за персонала |
1 423 11.54% | 1 276 10.74% | 1 152 7.44% | 1 072 2.49% | 1 046 48.69% | 704 43.63% | 490 3.12% | 475 -14.06% | 553 -4.17% | 577 | 469 176.51% | 170 | |||||||
| Нетен марж | 27.64% 21.44% | 22.76% -19.87% | 28.41% -1.37% | 28.8% 13.77% | 25.32% 16.1% | 21.81% 3.92% | 20.98% 93.64% | 10.84% -5.55% | 11.47% -46.43% | 21.42% | 18.28% -45.8% | 33.73% -49.04% | 66.18% | ||||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 2 612 10.23% | 2 369 6.14% | 2 232 7.51% | 2 076 8.29% | 1 917 11.64% | 1 717 10.75% | 1 551 5.53% | 1 469 201.89% | 487 -14% | 566 | 333 1.88% | 327 3.23% | 317 | ||||||
|
Дълготрайни активи |
1 461 -5.49% | 1 546 7.5% | 1 438 -0.46% | 1 445 9.96% | 1 314 1.34% | 1 297 33.47% | 971 26.41% | 768 666.84% | 100 20.25% | 83 | 44 8.86% | 40 203.85% | 13 | ||||||
|
Материални запаси |
14 22.73% | 11 29.41% | 9 88.89% | 5 0% | 5 800% | 1 -75% | 2 33.33% | 2 | 4 | ||||||||||
|
Общо задължения |
276 -34.15% | 419 -19.92% | 524 -23.87% | 688 -12.26% | 784 -10.3% | 874 -2.79% | 899 -3.19% | 929 1852.69% | 48 -38.41% | 77 | 128 45.09% | 88 11.61% | 79 | ||||||
|
Задължения към фин. инст. |
125 -54.65% | 275 -35.26% | 425 -26.13% | 575 -14.97% | 676 -11.74% | 766 -10.29% | 854 -4.02% | 890 | 1 | 12 -29.41% | 17 -8.11% | 19 | |||||||
| Вземания общо | 469 97.2% | 238 14.81% | 207 2.27% | 202 -33.22% | 303 46.78% | 207 -16.53% | 247 -13.57% | 286 33.65% | 214 -29.22% | 303 | 253 17.02% | 216 -8.04% | 235 | ||||||
|
Собствен капитал |
2 336 19.77% | 1 950 14.12% | 1 709 23.05% | 1 389 22.51% | 1 134 34.36% | 844 29.41% | 652 31.44% | 496 12.92% | 439 -10.15% | 489 | 205 4.43% | 196 -17.42% | 238 | ||||||
|
Парични средства |
666 16.34% | 573 -0.71% | 577 9.94% | 525 78.43% | 294 38.22% | 213 -35% | 327 -20.5% | 412 142.47% | 170 -3.21% | 175 | 36 -49.28% | 71 2.99% | 69 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 141 -2.76% |
| 2020 | 145 -5.23% |
| 2019 | 153 11.68% |
| 2018 | 137 -9.87% |
| 2017 | 152 -3.18% |
| 2016 | 157 41.44% |
| 2015 | 111 48% |
| 2014 | 75 -12.79% |
| 2013 | 86 |