| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 25 4.26% | 24 6.82% | 22 7.32% | 21 13.89% | 18 9.09% | 17 6.45% | 16 14.81% | 14 22.73% | 11 -21.43% | 14 -12.5% | 16 3.23% | 16 0% | 16 | ||||||
|
Счетоводна печалба |
3 66.67% | 2 -66.67% | 5 28.57% | 4 75% | 2 -55.56% | 5 0% | 5 350% | 1 | 6 100% | 3 -68.42% | 10 375% | 2 | |||||||
|
Оперативни разходи |
22 | 22 | 18 | 17 | 16 | 12 | 11 | 13 | 11 | 8 | 13 | 6 | 11 | ||||||
|
Разходи за персонала |
18 0% | 18 28.57% | 14 12% | 13 31.58% | 10 0% | 10 11.76% | 9 -10.53% | 10 11.76% | 9 41.67% | 6 20% | 5 100% | 3 0% | 3 | ||||||
| Нетен марж | 10.2% 59.86% | 6.38% -68.79% | 20.45% 19.81% | 17.07% 53.66% | 11.11% -59.26% | 27.27% -6.06% | 29.03% 291.94% | 7.41% | 42.86% 128.57% | 18.75% -69.41% | 61.29% 375% | 12.9% | |||||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 20 11.11% | 18 -44.62% | 33 -1.52% | 34 -2.94% | 35 -5.56% | 37 10.77% | 33 -2.99% | 34 1.52% | 34 3.13% | 33 1.59% | 32 31.25% | 25 -5.88% | 26 8.51% | 24 | |||||
|
Дълготрайни активи |
1 100% | 1 | |||||||||||||||||
|
Материални запаси |
|||||||||||||||||||
|
Общо задължения |
2 -25% | 2 33.33% | 2 0% | 2 50% | 1 | 1 0% | 1 0% | 1 | 10 0% | 10 | |||||||||
|
Задължения към фин. инст. |
10 0% | 10 | |||||||||||||||||
| Вземания общо | 11 -21.43% | 14 -42.86% | 25 2.08% | 25 20% | 20 -4.76% | 21 5% | 20 0% | 20 0% | 20 -11.11% | 23 21.62% | 19 5.71% | 18 150% | 7 -22.22% | 9 | |||||
|
Собствен капитал |
19 15.63% | 16 -48.39% | 32 -1.59% | 32 -4.55% | 34 -8.33% | 37 12.5% | 33 -3.03% | 34 3.13% | 33 0% | 33 20.75% | 27 10.42% | 25 54.84% | 16 14.81% | 14 | |||||
|
Парични средства |
8 128.57% | 4 -56.25% | 8 -11.11% | 9 -21.74% | 12 -23.33% | 15 20% | 13 -7.41% | 14 8% | 13 31.58% | 10 18.75% | 8 23.08% | 7 -64.86% | 19 27.59% | 15 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 4 |
| 2020 | 4 |
| 2019 | 4 33.33% |
| 2018 | 3 -40% |
| 2017 | 5 -28.57% |
| 2016 | 7 16.67% |
| 2015 | 6 50% |
| 2014 | 4 |
| 2013 | 4 |